باکس آفیس: رکوردشکنی برادران سوپر ماریو؛ فروش نیم میلیاردی 3 Guardians of the Galaxy

3 Guardians of the Galaxy

The Guardians of the Galaxy Vol 3 همچنان در حال صعود است و به احتمال زیاد شاهد یک رکوردشکنی برای دنیای مارول باشد. 3 Guardians of the Galaxy بهترین آخر هفته دوم را برای عنوان دنیای سینمایی مارول پس از همه‌گیری با 60.5 میلیون دلار تکرار می‌کند. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

 پس از شروع تابستانی MCU در آخر هفته گذشته با 118.4 میلیون دلار، آنچه واضح است این است که CinemaScore با منتیاز A در حال نمایش آخرین عنوان این فرنچایز به کارگردانی جیمز گان است.

پس از گذشتن از مرز 300 میلیون دلار در سطح جهان تا دوشنبه هفته گذشته، 3 Guardians of the Galaxy به یک نقطه اوج رسید. این قسمت از فرنچایز به کارگردانی جیمز گان به راحتی از مرز نیم میلیارد عبور کرد و اکنون تا یکشنبه به قیمت 528.8 میلیون دلار در جهان فروش داشته است. از این مقدار، 213.2 میلیون دلار از فروش داخلی و 315.6 میلیون دلار در باکس آفیس بین المللی است.

اکران جهانی 529 میلیون دلاری توانسته دومین اکران بزرگ هالیوود در سال جاری را در سراسر جهان به ارمغان آورد. در خارج از کشور این فیلم در آستانه عبور از فروش نهایی 318 میلیون دلاراست. قیمت جهانی IMAX 43.6 میلیون دلار است.

آخرین باری که شاهد برگزاری دومین آخر هفته در طول همه‌گیری برای یک عنوان MCU بودیم، Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings بود.

3 Guardians of the Galaxy

جایگاه دوم

در همین حال کریس پرت از 3 Guardians of the Galaxy در صدر جدول این آخر هفته به عنوان صدای ماریو در فیلم برادران سوپر ماریو (Super Mario Bros) که ۶۷۵ میلیون دلار در خارج از کشور و ۱.۲۱ میلیارد دلار در جهان تخمین زده می‌شود، حضور دارد. به نظر می رسد این آخر هفته برای کریس پرت بسیار رویایی باشد.

.

جایگاه سوم

فیلم Book Club 2 در روز جهانی مادر اکران شد اما انعکاس چندانی نداشت. این کمدی با 13 میلیون دلار تخفیف از B- با 7% افزایش در یکشنبه روز مادر آغاز شد. این فیلم با قیمت 35.4 میلیون دلار در داخل کشور آخر هفته را پشت سر گذاشت. از جمله بازیگران این فیلم می توان جین فوندا را نام برد. تریلر فیلم Book Club 2 را می توانید از اینجا تماشا نمایید.

3 Guardians of the Galaxy

جایگاه چهارم تا دهم

در جایگاه چهارم فیلم Evil Dead Rise برادران وارنر/نیو لاین با افت فروش فوق‌العاده 38 درصدی، 6.7 میلیون دلار دیگر را در این آخر هفته از 65 بازار خارجی به دست آورد.

فیلم Are You There God? It’s Me, Margaret. با فروش آخر هفته 2.5 میلیون دلاری توانست در جایگاه پنجم قرار گیرد. در این فیلم ریچل مک آدامز به یفای نقش پرداخته است.

فیلم هیپنوتیک تولید 70 میلیون دلاری رابرت رودریگز از Ketchup Entertainment نیز افتتاحیه خود را پشت سر گذاشت. که با شروع تخمینی 2.3 میلیون دلاری در رتبه ششم قرار دارد. در این فیلم بن افلک به ایفای نقش پرداخته است.

3 Guardians of the Galaxy

 با توجه به استقبال پیچیده، 39 درصد از مخاطبان سایت های Rotten Tomatoes و Cinemascore امتیاز C+ را برای این فیلم ثبت کرده اند. البته باید در نظر داشت که نباید هزینه بازاریابی بالایی برای این فیلم صرف نشده است.

فیلم «جان ویک ۴» (John Wick: Chapter 4) و «دوباره عشق» (Love Again) به ترتیب در هشتمین و دومین هفته اکران از فروش داخلی ۱۸۲ و ۵ میلیون دلاری عبور کردند و در جایگاه هشتم و نهم قرار گرفتند.

 در حالی که «ایر» (Air) با بازی فیلم افلک در ششمین هفته اکران به فروش ۵۱.۷ میلیون دلاری رسیده است و در جایگاه نهم قرار گرفته است.

فیلم (Dungeons & Dragons) پارامونت نیز فروش آخر هفته ۸۰۰ هزار دلاری در هفته هفتم اکران در ایالات متحده و کانادا، از ۹۲.۲ میلوین دلار گذر کرده است و در جایگاه دهم باکس آفیس این هفته قرار گرفته است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =