رتبه‌بندی بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان

بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان

فرنچایز جیمز باند زمانی که پیرس بروسنان برای هدایت 007 در مسیر جدیدی در دهه 90 و اوایل دهه 2000 قرارداد امضا کرد، در موقعیت دشواری قرار داشت. از طریق میراث شان کانری و خروجی پربار راجر مور، این حماسه به عنوان یک فرنچایز بلاک باستر تثبیت شد. با معرفی بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان همراه باشید.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بهترین فیلم های جیمز باند شان کانری

4. Die Another Day (2002)

Die Another Day از بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان

در حالی که GoldenEye موفقیت آمیز بود، سه فیلم جیمز باند بروسنان که در ادامه به آن می پردازیم، احتمالاً به عنوان یک آشفتگی فراموش نشدنی از فیلم های بلاک باستر شناخته شده‌اند. Die Another Day تنها اثر دوران تصدی او بود که واقعاً شایسته چنین تحقیری بود. چهارمین و آخرین فیلم باند از این این بازیگر، یک خداحافظی غم انگیز و تحقیرآمیز برای بروسنان بود. این فیلم از بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان است؛ اما از آخر!

3. The World Is Not Enough (1999)

The World Is Not Enough از بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان

پس از اینکه باند از یک وارث نفتی محافظت می‌کند و با کمک یک فیزیکدان هسته‌ای آمریکایی نقشه فاجعه‌بار هسته‌ای را کشف می‌کند. «دنیا کافی نیست» برخی از بهترین و بدترین مجموعه‌های جیمز باند را نشان می‌دهد. احتمالاً بیشتر به خاطر نویسندگی و برخی از انتخاب‌های ضعیف بازیگران آن به یاد می‌آید، که مایه شرمساری است زیرا در زیر ایرادات فاحش آن چیزهای زیادی برای تحسین کردن سومین فیلم باند بروسنان وجود داشت.

بارزترین جنبه از فیلم که تاثیرگذار بود، خود بروسنان بود. این فیلم همچنین دارای برخی از سکانس‌های اکشن دست کم‌گرفته‌شده در این فرنچایز بود.

2. Tomorrow Never Dies (1997)

Tomorrow Never Dies از بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان

یکی از آندرریتدترین فیلم‌های جیمز باند – و آندرریتدترین فیلم در دوران بازیگری بروسنان – به دلیل طراحی هوشمندانه شخصیت شرورش تحسین های فراوانی دریافت کرد.

این فیلم بر سرمایه دار رسانه‌ای، الیوت کارور (جاناتان پرایس) که تلاش می کند درگیری های بین المللی را به عنوان وسیله ای برای گسترش شبکه خبری خود در سراسر جهان دستکاری کند، تمرکز دارد. این اثر نگاهی جسورانه به موضوع کنترل به موقع بر توزیع رسانه های خبری به مردم انداخت. این فیلم از بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان است.

1. GoldenEye (1995)

GoldenEye از بهترین فیلم های جیمز باند پیرس بروسنان

دیدن برتری GoldenEye به عنوان بهترین فیلم جیمز باند بروسنان برای هیچ کس تعجب آور نیست. مراسم افتتاحیه بازیگر ایرلندی که مدتها در انتظار آن بودیم، به یک دستاورد برجسته برای برند باند تبدیل شد. نه تنها به این دلیل که موفق ترین فیلمی بود که این فرنچایز برای مدتی طولانی دیده بود، بلکه به این دلیل که به طور قاطعانه نظرات رو به رشدی را دریافت می کرد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =