فصل سوم سریال The Bear توسط FX ساخته می‌شود

فصل سوم سریال The Bear

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 گفته می شود فصل سوم سریال The Bear ساخته خواهد شد. FX سریال موفق خود را با بازی جرمی آلن وایت برای فصل سوم تمدید کرد.

فصل 2 « The Bear» پس از کارمی (سفید)، سیدنی (آیو ادبیری) و ریچی (ایبون ماس-باچرخ) دنبال می‌شود که آن‌ها تلاش می‌کردند تا محل ساندویچی کثیف خود را به یک برای غذاخوری عالی تبدیل کنند. از بازیگران این فیلم نیز می توان به لیونل بویس، لیزا کولون-زایاس، ابی الیوت و متی متیسون اشاره کرد.

« The Bear» زمانی که در سال 2022 در Hulu پخش شد، موفقیت غافلگیرکننده‌ای برای FX بود. در طول فصل 2 که به طور گسترده ای مورد تحسین قرار گرفت. از این رو شبکه تصمیم به تمدید مجدد آن گرفت.

فصل سوم سریال The Bear

نیک گراد رئیس FX Entertainment می‌گوید: « The Bear» که در فصل اول فقط برای دستیابی به جایگاه بالاتر در فصل دوم، تماشاگران را شگفت‌زده کرد. به یک پدیده فرهنگی تبدیل شده است. ما بسیار مفتخریم که با کریستوفر استورر، جوآنا کالو، جاش سنیور و بقیه تیم خلاق و همچنین بازیگران درخشان به رهبری جرمی آلن وایت، آیو ادبیری و ایبون ماس باچرخ همکاری می‌کنیم. کاری که آن‌ها و خدمه انجام داده‌اند واقعاً قابل توجه است. و ما و شرکایمان در Hulu به طرفداران می‌پیوندیم تا منتظر فصل بعدی داستان جذاب The Bear باشیم.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =