جف اسنایدر: قرار است جیسون موموآ نقش لوبو را در دنیای دی‌سی ایفا کند

جیسون موموآ نقش لوبو

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 گفته می شود جیسون موموآ نقش لوبو را در دنیای جدید دی سی ایفا خواهد کرد. شباهت موموآ به لوبو، کارهای گذشته و عشق او به این شخصیت جیسون را به گزینه ای عالی برای این نقش تبدیل کرده است. این خبر بسیار خوبی است که جیسون موموآ نقش لوبو را بازی می کند و همچنان بخشی از DCU باقی می ماند. به خصوص که سایر اعضای لیگ عدالت در حال جایگزینی هستند یا آینده نامشخصی دارند.

موموآ علیرغم نقش فعلی‌اش به‌عنوان آکوامن از DCEU، سال‌ها یکی از طرفداران Lobo از دی‌سی کامیکس بوده است. یک شکارچی جایزه بگیر بین کهکشانی که به معنای واقعی کلمه تجسم دهه 90 و خشونت بیش از حد آن است. اکنون یک ریبوت جدید دنیای DC توسط جیمز گان و پیتر سفرن در دست ساخت است که ممکن است جیسون موموآ نقش لوبو را ایفا نماید.

دیدن جیسون موموآ در این نقش برای بسیاری از طرفداران (و همچنین برای خود موموآ) رویایی است که به حقیقت پیوسته است. به همین منظور، اخیراً گزارش شده است که مذاکراتی بین موموآ و استودیو دی سی در مورد آینده این بازیگر در DCU اتفاق افتاده است.

جیسون موموآ نقش لوبو

Lobo

اگرچه او در سال 1983 خلق شد. اما لوبو تا دهه 1990 به تمام پتانسیل خود نرسید. زمانی که او به یک حالت خشونت آمیز و شخصیت خشن تبدیل شد که از ژانر کمیک پیشی گرفته بود. با این حال لوبو مورد استقبال طرفدارانی قرار گرفت حتی بیش از آنچه در نظر گرفته شده بود در دنیای دی سی به شهرت رسید. در ابتدا راجر اسلایفر و کیت گیفن، خالقان لوبو صرفاً می‌خواستند یک شخصیت طنز بر اساس شخصیت‌های کهن الگوی ضدقهرمانی آن دوره بسازند، مانند پانیشر و ولورین مارول.

به این ترتیب جیسون موموآ با به تصویر کشیدن یک لایو اکشن Lobo مطمئناً می‌تواند یک شخصیت جالب را به DCU آینده بدهد. اگرچه لوبو بیشتر متمایل به هرج و مرج است. لوبو همچنین دارای یک فاکتور شفابخش چشمگیر است.

جیسون موموآ نقش لوبو

چرا جیسون موموآ برای لوبو عالی است؟

بدون شک جیسون موموآ کاندیدای اصلی برای ایفای نقش Lobo در DCU جدید است. اول و مهمتر از همه شباهت موموآ و «The Main Main» بسیار زیاد است. موموآ خیلی بیشتر از زمانی که در نقش آکوامن بود شبیه به شکارچی جایزه بین کهکشانی دی سی است. با این حال نمی توان اغراق کرد که انتخاب زک اسنایدر برای بازی موموآ در نقش آرتور کوری تصمیمی درخشان بود.

مطمئناً به نظر می رسد که لوبو نقشی خواهد بود که موموآ در آن بی نهایت راحت تر بازی می کند. یک ضدقهرمان بر اساس کارهایش فراتر از آکوامن (مانند دانته ریس از Fast X) احساس بسیار مناسبی برای موموآ دارد و به او اجازه می‌دهد در نقشی که به مراتب بی‌حرکت‌تر و رها شده‌تر است، بی‌رحمانه‌تر عمل کند. موموآ احتمالاً می‌تواند شخصیت خودش را به نقش لوبو تزریق کند. مطمئناً ضرری ندارد که موموآ خود یکی از طرفداران اصلی Lobo است و گفته می شود مالک تمام کمیک های Lobo منتشر شده توسط DC Comics است. اگر کسی می داند چگونه «مرد اصلی» را زنده کند بدون شک آن شخص جیسون موموآ است.

جیسون موموآ نقش لوبو

چرا جیسون موموآ در DCU باقی می ماند خبر خوبی است

در کل بسیار هیجان انگیز است که جیسون موموآ همچنان در DCU جدید نقش خواهد داشت. با توجه به اینکه اکثر داستان های لیگ عدالت DCEU در حال بازنویسی هستند یا در حال حاضر سرنوشت نامعلومی دارند. حرکت رو به رشد موموآ در نقش لوبو نشانه بزرگی است. اگرچه Aquaman and the Lost Kingdom هنوز اکران نشده است. اما بر کسی پوشیده نیست که دنباله آن جنجال زیادی دارد.

تایید اینکه موموآ مذاکراتی برای حضور در فیلم Superman: Legacy یا در یک فیلم مستقل داشته است بسیار هیجان انگیز است. با توجه به ارتباط کمیک لوبو با سوپرمن و گرین لنترن گای گاردنر دارد، احتمال اینکه جیسون موموآ در نهایت شانس بازی در “مرد اصلی” را پیدا کند بسیار زیاد است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هجده =