تماشای خاندان اژدها توسط امیلیا کلارک تحریم شد

تماشای خاندان اژدها توسط امیلیا کلارک

«خاندان اژدها» شبکه HBO ده ها میلیون بیننده دارد. اما امیلیا کلارک یکی از آنها نیست. چرا؟ در واقع باید گفت که تماشای خاندان اژدها توسط امیلیا کلارک تحریم شد. او در مصاحبه ای در استودیوی Variety که توسط Audible در ساندنس ارائه شده بود، گفت: “من نمی توانم این کار را انجام دهم.” “خیلی عجیب است. خیلی عجیب است.»

کلارک به لطف نقش برجسته‌اش در نقش دنریس تارگرین در سریال «بازی تاج و تخت» شبکه HBO که در تمام هشت فصل آن بازی کرد، به شهرت رسید. «House of the Dragon» یک سریال پیش درآمد است که داستان اجداد دنریس را دنبال می‌کند.

تحریم تماشای خاندان اژدها توسط امیلیا کلارک خبری بود که بسیاری از طرفداران این بازیگر را شوکه کرد. وقتی در مورد تماشای «خاندان اژدها» پرسیده شد، گفت. «خیلی عجیب است. من خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاده و این سریال ساخته شده است. فقط نمی توانم این کار را انجام دهم و سریال را ببینم. خیلی عجیب است. خیلی عجیبه مثل این است که کسی بگوید: “می‌خواهی به این جلسه مدرسه که مختص تو نیست بروی؟” آیا می‌خواهید به آن گردهمایی مدرسه بروید؟» خاندان اژدها نیز چنین حسی برای من ایجاد می کند.»

تماشای خاندان اژدها توسط امیلیا کلارک

کارنامه کاری امیلیا کلارک

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کلارک برای بازی در نقش دنریس، نامزد چهار جایزه امی و سه جایزه انتخاب منتقدان شد. «خاندان اژدها» نیز به همین ترتیب به یکی از محبوب‌ترین جوایز تبدیل شده است و اخیراً نامزد بهترین درام در گلدن گلوب شده است. اپیزود آزمایشی سریال پیش درآمد در شب اول با 9.9 میلیون بیننده راه اندازی شد و بیشترین مخاطب را در تاریخ HBO به خود جلب کرد.

کلارک در استودیوی Variety که توسط Audible در ساندنس ارائه شده بود، شرکت کرد تا اولین نمایش جهانی خود یعنی ” The Pod Generation” را تبلیغ کند. کلارک در این نمایش در نقش زوجی در آینده ای نه چندان دور بازی می کند که سعی می کنند از طریق رحم مصنوعی جداشدنی بچه دار شوند. این فیلم با موضوعاتی مانند سقط جنین دست و پنجه نرم می کند که کلارک با شور و اشتیاق درباره آن با ورایتی صحبت می کرد.

او گفت: “سیاست های زیادی در مورد مادر بودن، بچه داشتن، بچه نداشتن وجود دارد… خدای من! «چگونه مردم جرأت دارند که چنین نظری در مورد زندگی یک نفر داشته باشند؟ هیچ کس به احساس کسی دسترسی ندارد… سعی کنید وقتی فردی را نمی شناسید و یا موقعیت او را نمی دایند در مورد او بحث نکنید و نظر ندهید. مشکلات بزرگ تری وجود دارد که باید با آنها دست و پنجه نرم کنیم.”

کلیپ مصاحبه ورایتی با امیلیا کلارک:

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =