پخش فصل سوم سریال Euphoria برای سال ۲۰۲۵ توسط HBO تأیید شد

فصل سوم سریال Euphoria

کیسی بلویز رئیس HBO در یک رویداد مطبوعاتی صبح پنجشنبه اعلام کرد که پخش فصل سوم سریال Euphoria برای سال 2025 در نظر گرفته شده است.

سریال Sam Levinson در تبلیغات به نمایش درآمد و روی آن نوشته شده بود: «در سال 2025 می‌آید» در کنار «The Last of Us» فصل 2، «The White Lotus» فصل 3 و مجموعه پیش‌درآمد «It» «Welcome to Derry».

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 چیز دیگری در مورد فصل سوم سریال Euphoria فاش نشده است. به جز اینکه لوینسون در ماه آگوست کنایه زد که او دسته بعدی از قسمت ها را به عنوان یک “فیلم نوآر” می بیند.

فصل سوم سریال Euphoria

«Euphoria» با بازی Zendaya، Sydney Sweeney، Maude Apatow، Alexa Demie، Jacob Elordi، Angus Cloud، Barbie Ferreira و Dominic Fike در نقش چند دانش آموز دبیرستانی ساخته شده است. که با مشکلات مختلفی از جمله مواد مخدر، عشق، خیانت و جنایت درگیر هستند و چالش های مختلفی دارند.

اریک دین، استورم رید، کولمن دومینگو، جاون والتون، آستین آبرامز و نیکا کینگ نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. در آگوست 2022 فریرا اعلام کرد که “Euphoria” را ترک می کند. و برای فصل سوم باز نمی گردد. در جولای سال جاری کلود در سن 25 سالگی درگذشت. تولید فصل 3 “Euphoria” هنوز آغاز نشده است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 2 =