اولین تصویر از فرانچایز Evil Dead Rise به همراه معرفی بازیگران اصلی

Evil Dead Rise

بروس کمبل اولین تصویر از فرانچایز Evil Dead Rise را به اشتراک گذاشت. این تصویر خانواده‌ای را نشان می‌دهد که با یک تسخیر شیطانی جدید سر و کار دارند.

یک تصویر جدید از Evil Dead Rise بازیگران اصلی دنباله ترسناک را نشان می دهد. فرانچایز The Evil Dead در سال 1981 با فیلم موفق سام ریمی به نام The Evil Dead آغاز شد. فیلمی که داستان آن درباره گروهی از بزرگسالان جوان بود که توسط شیاطین در کلبه ای در جنگل محاصره شدند و یک سه گانه سنگین را ایجاد کرد که در سال 1992 ارتش تاریکی را به نمایش گذاشت. این فیلم در سال 2013 یک ریمیک داشت. قبل از اینکه ستاره اصلی بروس کمبل به عنوان شخصیت خود “اش ویلیامز” در سریال Starz Ash vs Evil Dead که از سال 2015 تا 2018 پخش شد، بازگشت. سپس فرانچایز دوباره متوقف شد تا به امروز که یک تصویر جدید از قسمت جدید آن منتشر شده است.

کمبل که در کنار سام ریمی کارگردان اصلی Evil Dead تهیه کننده اجرایی Evil Dead Rise است. در حساب رسمی توییتر خود پس از جشنواره فیلم شخصی خود بروس فست، اولین تصویر فیلم را به اشتراک گذاشت. در طول جشنواره او درگیر انتشار یک تصویر کاملاً جدید از فیلم خود بود. این تصویر خانواده ای را نشان می دهد که بازیگران اصلی فیلم هستند و با عصبانیت و تعجب به یک فرد یا شی خاصی نگاه می کنند. تصویر را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

Evil Dead Rise

هر آنچه در مورد Evil Dead Rise می دانیم

طبق اخبار فیلم مووی 21 با باقی ماندن سام ریمی تنها در مقام تهیه کننده افسار Evil Dead Rise به لی کرونین کارگردان ایرلندی فیلم The Hole in the Ground 2019 سپرده شد. بازیگران همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است شامل آلیسا سادرلند به عنوان مادر سه فرزند الی و لیلی سالیوان در نقش خواهرش بث است. بقیه گروه شامل علی اصغر شاه، گابریل اکولز، مورگان دیویس، نل فیشر، میا چالیس، تای وانو، جیدن دنیلز و بیلی رینولدز-مک کارتی هستند. تا اینجای کار به نظر نمی رسد که هیچ تداخلی با هیچ یک از پروژه های قبلی Evil Dead وجود داشته باشد.

این فیلم وقایعی را دنبال می کند که در مورد کشف یک کتاب است. وقتی لیلی برای دیدار الی در آپارتمان کوچکش به لس آنجلس می رود، همه چیز آشکار می شود. هنگامی که یک کتاب اسرارآمیز و قدرتمند (احتمالاً یا The Evil Dead و Evil Dead 2013 Naturom Demonto یا Evil Dead II’s Necronomicon Ex-Mortis) در اعماق ساختمان کشف می‌شود. خواهر و برادرها به ‌طور تصادفی شیاطینی را آزاد می‌کنند که بدن‌های انسان را در اختیار دارند. بث باید برای محافظت از کودکان در برابر ضرب و شتم خونین یک مبارزه نفس گیر داشته باشد. زیرا تصویر اول نشان می دهد که اولین قربانی شیاطین به احتمال زیاد مادر آنها است.

درجه ای که Evil Dead Rise قرار است دنباله این فرانچایز با آن منتشر شود. در حال حاضر ناشناخته است. تا اینجای کار به نظر می‌رسد که این فیلم به جای دنبال کردن یک خط مستقیم، داستانی مستقل را در کل دنیای شیطان روایت می‌کند. با این حال با انتشار تریلر فیلم جزئیات بیشتری منتشر خواهد شد. که ممکن است اطلاعات بیشتری را برای طرفداران خصوصا طرفدارانی که دقت بسیاری دارند و به چشم عقابی معروف هستند، ارائه کند. طرفداران تمایل دارند تشخیص دهند که آیا این فیلم به طور خاص در شاخه مردگان شیطانی Ash Williams وجود دارد یا خط داستانی بازسازی شده، که بر محور جین لوی متمرکز است. در نهایت باید تا انتشار تریلر صبر کرد و دید داستان به چه سمت سویی اشاره دارد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =