فیلمبردار جوکر 2: هنگام فیلمبرداری لیدی گاگا را Lee صدا می زدیم

فیلمبردار جوکر 2

لارنس شر فیلمبردار جوکر 2  که برای فیلم «جوکر» نامزد اسکار شد. فاش کرد که در صحنه فیلم‌برداری لیدی گاگا درخواست کرده که او را Lee صدا بزنیم.

 گاگا در فیلم کمیک 2024 در مقابل واکین فینیکس نقش اول را بازی می کند. او نقش هارلی کوئین در مقابل جوکر فینیکس را بازی می کند. شر گفت زمانی که شروع به صدا زدن گاگا به نام «لی» کرد لیدی گاگا با او صمیمی شد.

شر با اشاره به نام واقعی گاگا استفانی جرمنوتا گفت: « رفتار او به گونه ای بود که اصلا انگار استفانی را نمی‌شناختم. «به طرز عجیبی احساس می‌کردم که هرگز او را ندیده‌ام. حتی در طول تست آرایش/مو. شاید به این خاطر بود که من سعی نکردم وارد فضای شخصی او شوم.» اما پس از اینکه او را لی صدا زدم همه چیز به یکباره تغییر کرد. رفتار او خوب و باحال شد.»

فیلمبردار جوکر 2

داستان جوکر 2

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 جزئیات داستان «جوکر 2» هنوز مشخص نیست. اگرچه از آن به عنوان یک درام با عناصر موسیقی در داخل و اطراف آسایشگاه Arkham توصیف شده است. از بازیگران مکمل برندان گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لوفلند و هری لاوتی را می توان نام برد. تاد فیلیپس دوباره روی صندلی کارگردانی نشسته است. فیلم اصلی «جوکر» در سال 2019 اکران شد و بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت تا به پردرآمدترین اکران با رتبه R در تاریخ باکس آفیس تبدیل شود. این فیلم همچنین 11 نامزدی اسکار از جمله بهترین فیلم را به دست آورد. و جایزه بهترین بازیگر مرد را برای فینیکس به ارمغان آورد.

دنباله «جوکر» در اوایل امسال به پایان رسید. مارگو رابی که اولین بازیگری بود که هارلی کوئین را به صورت لایو اکشن در سینما بازی کرد. از اینکه گاگا هدایت این کاراکتر نماد کتاب کمیک را به دست گرفت، حمایت کرد.

فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ 4 اکتبر 2024 توسط برادران وارنر در سینماها اکران می شود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهارده =