نمایش پوستر رسمی فیلم Assassin با بازی بروس ویلیس

پوستر رسمی فیلم Assassin

اولین پوستر رسمی فیلم Assassin برای فیلم اکشن علمی تخیلی با بازی بروس ویلیس منتشر می کند. این فیلم قرار است از 31 مارس در سینماها به صورت دیجیتالی اکران شود.

در ۲۹ آوریل ۲۰۲۱ اعلام شد که بروس ویلیس در فیلمی بنام Soul Assassin یک فیلم دلهره‌آور که در آن نومزامو امباتا و دامینیک پرسل حضور دارند وارد مذاکره شده و بازی خواهد کرد. فیلمبرداری در ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱ در بسمر (آلاباما) آغاز شد.در جولای ۲۰۲۱ کمپانی صبان فیلمز حقوق پخش فیلم را به دست آورد. نام فیلم بعداً به Die Like Lovers تغییر کرد و سپس به Assassin تغییر داده شد.

پوستر رسمی فیلم Assassin

داستان فیلم از این قرار است که «بروس ویلیس (گلس) و نومزامو مباتا (Coming 2 America) در یک مسابقه علمی تخیلی پر هیجان بازی می کنند. یک عملیات نظامی خصوصی به رهبری (ویلیس) فناوری ریزتراشه‌ای آینده‌نگر را اختراع می‌کند. که ذهن یک مامور را قادر می‌سازد تا در بدن شخص دیگری ساکن شود تا مأموریت‌های مخفیانه و مرگبار را انجام دهد.» اما هنگامی که یک مامور (مصطفی شاکر) در یک ماموریت مخفی کشته می شود. همسرش (مباتا) جای او را می گیرد تا فرد مسئول را به عدالت بسپارد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم Assassin توسط Aaron Wolfe و Jesse Atlas نوشته شده و جسی اطلس کارگردانی آن را بر عهده دارد. اندی آلو، نومزامو امباتا، دومینیک پرسل، بروس ویلیس و مصطفی شاکر در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =