Fate: The Winx Saga پس از دو فصل در نتفلیکس لغو شد

Fate: The Winx Saga

سفر پری ها به پایان رسیده است. نتفلیکس Fate: The Winx Saga را پس از دو فصل لغو کرد.

برایان یانگ تهیه کننده گفت: « نتفلیکس تصمیم گرفته است سریال Fate: The Winx Saga رابرای فصل سوم تمدید نکند. انتشار این خبر خیلی سخت است. زیرا می دانم که چند نفر از شما این فصل را دوست داشتید. بازیگران و گروه ما برای خلق این دنیا و این شخصیت ها تلاش زیادی کردند. من از تک تک طرفداران و از همه شما که سریال را تماشا کردید سپاسگزارم. این چهار سال شگفت انگیز بود. امیدوارم در آینده دوباره همدیگر را ببینیم.»

Fate: The Winx Saga

داستان سریال

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 سرنوشت: Fate: The Winx Saga داستان پنج پری را دنبال می کند که در Alfea، یک مدرسه شبانه روزی جادویی در جهان دیگر شرکت می کنند. فصل دوم به بررسی این سوال می پردازد که “وقتی بزرگ شدم چه خواهم شد؟” در مدرسه ای که اکنون توسط رؤسای لیند اداره می شود. هنگامی که پری ها در شب ناپدید می شوند. بلوم و همراهانش متوجه تهدید خطرناکی می شوند که در سایه ها پنهان شده است. آن ها باید جلوی این تهدید را بگیرند تا تمام جهان را نابود نکرده است.

ابیگیل کوئن، هانا ون در وستویسن، پریشز مصطفی، الیوت سالت و الیشا اپلبام در این فیلم ایفای نقش می‌کنند. این سریال در ژانویه 2021 آغاز شد و فصل دوم آن در سپتامبر پخش شد.

این سریال توسط Archery Pictures Production در همکاری با Rainbow که توسط Iginio Straffi، بنیانگذار و مدیر عامل گروه Rainbow در ایتالیا ساخته و تولید شده است. پس از عرضه در سال 2004، به یکی از موفق ترین سریال های انیمیشن در اروپا و یکی از اولین سریال های ایتالیایی تبدیل شد که در ایالات متحده فروخته شد.

برایان یانگ، دانش آموخته The Vampire Diaries در کنار جودی کونیهان و کریس تایکیر از Archery Pictures و Joanne Lee و Cristiana Buzzelli از Rainbow، مجری و تهیه کننده اجرایی هستند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =