تشویق 7 دقیقه ای فیلم فراری در جشنواره ونیز

فیلم فراری در جشنواره ونیز

فیلم فراری در جشنواره ونیز ساخته مایکل مان پنج شنبه شب پس از روشن شدن چراغ ها در اولین نمایش جهانی فیلم با تشویق ایستاده 7 دقیقه ای روبرو شد.

این فیلم اولین نمایش در Lido بود. ستاره‌های فیلم آدام درایور، پاتریک دمپسی و دانیلا پیپرنو به مان روی فرش قرمز و داخل پالازو دل سینما پیوستند. تشویق از بین جمعیت شروع شد مان ایستاد و از درایور خواست که بلند شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 موضوع فیلم برای ایتالیایی ها بسیار دوست داشتنی است.  و داستانی را روایت می کند که در تابستان 1957 شروع می شود که نشان می دهد زندگی حرفه ای مسابقه دهنده سابق یعنی انزو فراری (راننده) در بحران قرار گرفته است. ورشکستگی کارخانه ای را که او و همسرش لورا (پنلوپه کروز) 10 سال پیش از آن ساخته بودند، تهدید می کند. ازدواج پرنوسان آنها به دلیل از دست دادن پسرشان در سال گذشته همه چیز را تغییر داده است.

فیلم فراری در جشنواره ونیز

فراری در تلاش است تا پسر دیگرش یعنی لینا لاردی (شالین وودلی) را به رسمیت بشناسد. در همین حال شور و اشتیاق رانندگان او برای برنده شدن آنها را در حالی که به مسابقه 1000 مایلی در سراسر ایتالیا راه می‌اندازند به سمت شکست سوق می‌دهد.

فراری در این ماه یک توافق موقت SAG-AFTRA دریافت کرد. که به ستاره‌هایش اجازه می‌دهد آن در جشنواره تبلیغ کنند، و حضور داشته باشند. که این توافق شامل یک شب اختتامیه در جشنواره فیلم نیویورک در اواسط اکتبر هم است. STX Entertainment و شرکای آن در حال توزیع بین المللی هستند.

در ادامه می توانید کلیپ تشویق 7 دقیقه ای فیلم فراری در جشنواره ونیز را مشاهده نمایید.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 10 =