اولین اکران فیلم Furiosa در جشنواره کن 2024 انجام می شود

اولین اکران فیلم Furiosa

کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران سه فیلم مطرح را در ۲۳ اکتبر ۲۰۲۰ اعلام کرد. از جمله The Color Purple، Coyote vs. Acme و Furiosa. در طی اعلامیه اولین اکران فیلم Furiosa در تاریخ ژوئن 2023 تعیین شد. بعداً در 10 سپتامبر 2021، تصمیم گرفته شد که انتشار اسپین آف Fury Road Furiosa به سال 2024 موکول شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در نهایت اولین اکران فیلم Furiosa در 24 مه 2024 منتشر خواهد شد. فیلم‌های دیگری که قرار است در همان روز اکران شوند عبارتند از If با بازی رایان رینولدز، دنباله علمی تخیلی Kingdom of the Planet of the Apes، و انیمیشن بلند سینمایی گارفیلد با بازی کریس پرت. همچنین گزارش شده است که اولین اکران فیلم Furiosa ممکن است قبل از اکران گسترده در جشنواره فیلم کن 2024 نمایش داده شود. این جشنواره قرار است از 14 تا 25 می 2024 برگزار شود.

اولین اکران فیلم Furiosa

چه کسی در لیست بازیگران «فوریوسا» حضور دارد؟

تعدادی از بازیگران تحسین شده به بازیگران Furiosa پیوسته‌اند و این فیلم را هیجان‌انگیزتر از قبل کرده‌اند. Anya Taylor-Joy با استعداد فوق العاده در نقش یک امپراتور Furiosa جوان در نقش اصلی بازی خواهد کرد. تیلور جوی با بازی جذابش در The Queen’s Gambit از نتفلیکس به شهرت رسید. Imperator Furiosa ممکن است خشن‌ترین و اکشن‌ترین نقش او تا به امروز باشد و طرفداران بی‌صبرانه منتظر دیدن او در این لباس جدید هستند.

کریس همسورث ستاره MCU نیز در این فیلم بازی می‌کند و ظاهراً نقش شخصیت شرور را بازی خواهد کرد. اگرچه هنوز مشخص نیست که چه شخصیتی توسط همسورث به تصویر کشیده خواهد شد.  یحیی عبدالمتین دوم در ابتدا قرار بود به بازیگران بپیوندد. اما در نوامبر 2021 به دلیل درگیری برنامه ریزی تولید را ترک کرد و تام برک جایگزین او شد. بر اساس گزارش ها برک ممکن است نقش دشمن جنگ سالار Dementus را بازی کند. او رهبر قدرتمند Biker Horde و یک جنگ سالار سرزمین بایر است که امپراتور Furiosa آینده را از Green Place می رباید.

جدای از این چهره‌های جدید که به دنیای Mad Max می‌پیوندند. بازیگران Fury Road، Nathan Jones و Angus Sampson، بخشی از Furiosa خواهند بود و نقش‌های خود را در نقش Rictus Erectus و The Organic Mechanic بازی خواهند کرد. کوادن بیلز، پسر 11 ساله کوتوله ای که میلر در فیلم Three Thousand Years of Longing با او کار کرد نیز نقش کوچکی در این فیلم بازی خواهد کرد.

اولین اکران فیلم Furiosa

داستان فیلم « Furiosa» چیست؟

Furiosa جوان ربوده می شود و به دست یک هورد بزرگ دوچرخه سوار به رهبری Warlord Dementus می افتد. او در حال گشت و گذار در سرزمین بایر، با قلعه ای روبرو می شوند که توسط The Immortan Joe ریاست آن برپا می شود. در حالی که دو ستمگر برای تسلط بر منطقه می جنگند، Furiosa باید از آزمایشات زیادی جان سالم به در ببرد. زیرا او وسایلی را برای یافتن راه خانه خود جمع می کند.

تایید شده است که پیش درآمد به گذشته امپراتور فوریوسا می پردازد و مبارزات او را قبل از ملاقات با مکس راکاتانسکی به نمایش می گذارد. سفر او برای تبدیل شدن به یک رهبر با اراده و اخلاقی و گذشته سخت او که او را به یک قهرمان اکشن فمینیستی مثبت تبدیل کرد، در Furiosa شرح داده خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود این فیلم به سوالاتی در مورد چگونگی از دست دادن بازوی خود و به دست آوردن پروتز به جای آن پاسخ دهد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =