ساخت سریال God Of War توسط آمازون

سریال God Of War

Prime Video در نظر دارد سریال God Of War را بسازد. پرایم ویدیو برای اقتباس از این بازی در حال مذاکره با پلی استیشن است.

سریال God of War که توسط تلویزیون سونی پیکچرز و استودیو آمازون و همکاری با پلی‌استیشن پروداکشنز تهیه می شود. در بیش از 240 کشور و منطقه در سراسر جهان نمایش داده خواهد شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال God Of War که توسط مارک فرگوس و هاک اوستبی (مرد آهنی) نوشته شده و راف جادکینز (چرخ زمان) به عنوان مجری برنامه اجرا می شود. داستان کریتوس خدای جنگ را در یونان باستان دنبال می‌کند. کریتوس سلاح های خود را برای همیشه در قلمرو نورس میدگارد آویزان می کند. اما وقتی همسر محبوبش می میرد. کریتوس با پسر راهی سفری خطرناک می شود تا خاکستر همسرش را از بلندترین قله در آسمان پخش کند. زیرا آخرین آرزو و خواسته همسرش همین بود. کریتوس به زودی متوجه می‌شود که این سفر پیوندهای عاطفی بین پدر و پسر را آزمایش می‌کند و او را مجبور می‌کند تا برای تغییر سرنوشت جهان با خدایان و هیولاهای جدید مبارزه کند.

فرانچایز God of War از استودیوی سانتا مونیکا سونی منتشر شد. در مجموع هفت بازی بود که در چهار نسل کنسول پلی استیشن ارائه شد. سری بازی های اکشن در سال 2005 با اولین God of War بر روی پلی استیشن 2 عرضه شد. نقش اصلی داستان کریتوس جنگجوی سابق اسپارتی بود. که سفر خطرناک خود را برای انتقام گرفتن از آرس خدای جنگ یونان، پس از کشتن عزیزانش، آغاز کرد. کریتوس پس از تبدیل شدن به خدای جنگ بی‌رحم، دائماً به دنبال فرصتی برای تغییر سرنوشت خود می‌گردد.

سریال God Of War

مدیران اجرایی سریال

ورنون سندرز رئیس تلویزیون جهانی در استودیو آمازون گفت: « سریال God Of War یک فرانچایز متقاعد کننده و شخصیت محور است که ما معتقدیم بینندگان ما را با دنیای گسترده اش مجذوب خود خواهد کرد. زیرا داستان بسیار غنی و کاملی دارد. ما مفتخریم که با تلویزیون سونی پیکچرز، پلی‌استیشن پروداکشنز و استودیوی سانتا مونیکا در ماجراجویی کاوش اسطوره‌های خدای جنگ شریک شویم.»

مدیر اجرایی Judkins با نامزدهای اسکار فرگوس و اوستبی و همچنین کوری بارلوگ، کارگردان خلاق استودیو سانتا مونیکا، سریال God Of War را تولید می کند. تولیدکنندگان اجرایی دیگر عبارتند از اسد قزلباش و کارتر سوان از پلی استیشن، یومی یانگ از استودیو سانتا مونیکا. جف کچام از استودیوی سانتا مونیکا به عنوان تهیه‌کننده اجرایی همکاری خواهد کرد.

کاترین پوپ رئیس استودیوی تلویزیونی سونی پیکچرز گفت: «ما بسیار مفتخر و هیجان‌زده هستیم که با دوستانمان در استودیو آمازون و شرکای خود در پلی‌استیشن پروداکشنز کار می‌کنیم تا این بازی زیبا و را در قالب یک سریال لایو اکشن ممتاز ارائه دهیم.»

سریال God Of War

نسخه های مختلف بازی

پس از عناوین مختلف بر روی نسل های مختلف کنسول‌ پلی‌استیشن از جمله PS3 و PSP دستی، استودیوی سانتا مونیکا این فرانچایز را با بازی 2018 روی پلی‌استیشن 4 راه‌اندازی مجدد کرد. در آن، کریتوس به حیات وحش نورس می‌آید. به نظر می رسد در این قسمت از بازی داستان کریتوس و پسرش آترئوس به پایان می رسد.

 این قسمت از بازی در سال 2018 افتخارات زیادی ازجمله عنوان بهترین بازی سال را کسب کرد.

اسد قزلباش سرپرست تیم گفت: «God of War یکی از بازی‌های ویدیویی پلی‌استیشن است که جوایز زیادی دریافت کرده است. بنابراین ما هیجان‌زده هستیم که با تلویزیون سونی پیکچرز و استودیو آمازون همکاری کنیم تا فرانچایز محبوبمان را به شیوه‌ای جسورانه و معتبر به طرفداران و مخاطبان جدید ارائه کنیم.»

این جدیدترین عنوان پلی استیشن است که در سال گذشته به سریال تلویزیونی تبدیل شده است. پیش از این سریال The Last of Us برگرفته از بازی به همین نام با بازی پدرو پاسکل و بلا رمزی ساخته شده است. همچنین سریال Twisted Metal با بازی آنتونی مکی نیز ساخته شده است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =