تولد اولین فرزند دنیل ردکلیف و همسرش ارین دارک

تولد اولین فرزند دنیل ردکلیف

خبر تولد اولین فرزند دنیل ردکلیف برای بسیاری از طرفداران این بازیگر بسیار هیجان انگیز بود. دنیل رادکلیف، ستاره هری پاتر تولد اولین فرزندش را با شریک زندگی اش ارین دارک تایید کرد.

سخنگوی این زوج این خبر را تایید کرد که آنها برای اولین بار پدر و مادر شده اند. جزئیات بیشتری در مورد نوزاد هنوز اعلام نشده است. اما همزاد پنداری کودکی هری پاتر با فرزند ردکلیف باعث شده که همه درباره این نوزاد کنجکاو شوند.

همین ماه گذشته خبری منتشر شد که طبق اخبار هالیوود مووی 21 این زوج در انتظار اولین فرزند مشترک خود هستند. ردکلیف و دارک به مدت 10 سال است که از زمانی که این دو در صحنه فیلمبرداری Kill Your Darlings که یک فیلم زندگینامه ای از Beat Generation با یکدیگر ملاقات کردند، با هم بودند.

تولد اولین فرزند دنیل ردکلیف

ردکلیف اولین نفر از ستاره‌های هری پاتر نیست که به فرزندش خوش آمد می‌گوید. زیرا روپرت گرینت با نام مستعار رون ویزلی در سال 2020 با همسر بازیگرش جورجیا گروم به اولین فرزندش خوش آمد گفت و یک کودک به جمع خانواده اش اضافه شد.

گرینت نام دختر بچه خود را با یک پست اینستاگرامی شیرین تأیید کرد که در زیر آن نوشته بود: “هی اینستاگرام …. فقط 10 سال تاخیر داشت. اما من اینجا هستم. گرینت در گرام! “

منبع Digitalspy

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هشت =