تریلر سریال History of the World Part 2

تریلر سریال History of the World Part 2

تریلر سریال History of the World Part  منتشر شد. مل بروکس کارگردان، نویسنده، تهیه‌کننده و بازیگر افسانه‌ای است. یکی از معروف‌ترین و جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های بروکس تاریخچه جهان: قسمت اول (1981) بود. یک فیلم گلچین که بروکس در آن نقش شخصیت‌های مختلفی را که در دوره‌های زمانی مختلف بازی می‌کرد را در کنار یکدیگر جمع کرد. از جمله یک فیلسوف استندآپ از روم باستان، که عاشق موسیقی بود. مامور تفتیش عقاید از اسپانیا و یک پادشاه از فرانسه انقلابی.

حال همه چیز در اواخر امسال با انتشار قسمت دوم History of the World تغییر خواهد کرد. اکنون این فرنچایز به‌جای یک فیلم به صورت یک سریال ساخته شده است. بروکس نقش اصلی را در سریال بازی می‌کند و بازیگران زیادی نیز در این مجموعه حضور دارند. این سریال به راحتی یکی از موردانتظارترین کمدی‌های سال 2023 است.

 تریلر اصلی طیف گسترده‌ای از شخصیت‌های تاریخی را معرفی می‌کند که عبارتند از: مری مگدالن (زازی بیتز)، زیگموند فروید (تایکا وایتیتی)، مارکوپولو (جیک جانسون)، هریت تابمن (واندا سایکس)، و بسیاری دیگر.

قرار است پارت دوم این مجموعه کمدی در دو قسمت در تاریخ 6 مارس 2023 نمایش داده شود. دو قسمت بعدی آن نیز در تاریخ 9 مارس منتشر خواهد شد. در نهیات سریال دارای 8 اپیزود است.

تریلر فیلم History of the World Part 2

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =