قسمت چهارم House of the Dragon؛ دیدار رینیرا و دیمون تارگرین

دیمون تارگرین

تصاویر قسمت چهارم House of the Dragon نشان می‌دهد که دیمون و رینیرا تارگرین در قسمت بعدی اسپین آف بازی تاج و تخت، دوباره به هم پیوستند.

به گزارش مووی 21 تصاویر قسمت 4 House of the Dragon یک اتحاد مجدد بین دیمون و رینیرا تارگرین را نشان می دهد. پس از انتظارات فراوان House of the Dragon اواخر ماه گذشته در HBO نمایش داده شد و مخاطبان را با تعداد زیادی از بازیگران و شخصیت های جدید آشنا کرد.

این شخصیت ها حدود 200 سال قبل از رویدادهای Game of Thrones برای کنترل تخت آهنین رقابت می کردند. به غیر از پادشاه ویسریس تارگرین، برادر کوچکترش، شاهزاده دیمون (با بازی مت اسمیت) و فرزند اولش پرنسس رینیرا (میلی آلکاک) وجود دارند.

جانشینی پادشاه ویسریس

خانه اژدها در زمان عدم اطمینان در مورد جانشینی پادشاه ویسریس آغاز می شود. پس از ناکامی در به دست آوردن یک وارث پسر در قسمت اول، پادشاه باید بین دخترش رینیرا و برادرش دیمون  یکی را به عنوان جانشین انتخاب کند. ویسریس قصد انتخاب دیمون را داشت. اما دیمون در یک محفل پسر مرده پادشاه را مسخره کرد و به او لقب وارث یک روزه داد.

در پایان قسمت 1 House of the Dragon ویسریس تصمیم می‌گیرد دیمون را تبعید کند و با نام‌گذاری رینیرا به‌عنوان وارث خود، رسم را زیر پا بگذارد. شاهزاده و پرنسس دوباره در قسمت 2 با هم تلاقی می کنند، اما این آخرین بار است و تا سال ها یکدیگر را نمی بینند.

حالا به نظر می‌رسد که دیمون و رینیرا در قسمت 4 خانه اژدها در King’s Landing با هم متحد خواهند شد. تصاویر جدیدی که به اشتراک گذاشته شده است، نشان می‌دهد که دیمون پس از پیروزی در استپ استونز که او را پادشاه می دانند، با تاجی بر سر به بازمی‌گردد.

دیمون تارگرین

در طول نمایش سریال House of the Dragon دیمون و رینیرا پیوند خاصی دارند. اما به محض اینکه شاهزاده خانم جایگزین دیمون به عنوان وارث ظاهری پادشاه شد.

رقابت بین آن دو شروع شد. با این حال، پس از جهش های زمانی مختلف که بیش از سه سال بود در قسمت چهارم به نظر می رسد که رابطه آنها رو به بهبودی خواهد رفت. در تصویر بالا، دیمون را می‌توان دید در حالی که گردنبند فولادی والریایی را در دست دارد، دید. دیمون این گردنبند را در قسمت 1 خانه اژدها به رینیرا هدیه داده بود.

به غیر از دیدار مجدد دیمون و رینیرا، تصاویر قسمت چهارم خانه اژدها نیز رینیرا و ملکه آلیسنت را در کنار هم نشان می دهد. متأسفانه، رابطه دوران کودکی این دو پس از ازدواج  پادشاه با آلیسنت احتمالاً اصلاح نخواهد شد.

دیمون تارگرین

عکس بالا نیز رینیرا را در کنار لرد بورموند باراتیون نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد اولین نگاه به جایگاه اجدادی مجلس Storm’s End را نشان می‌دهد که بارها به آن اشاره شد اما هرگز در بازی تاج و تخت دیده نشد. بر اساس تصاویر جدید طرفداران House of the Dragon منتظر اتفاقات زیادی در قسمت 4 هستند.

خاندان اژدها هر دوشنبه از شبکه HBO منتشر می شود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 17 =