بازیگران سریال The Boys به اعتصاب انجمن بازیگران پیوستند

بازیگران سریال The Boys

جک کواید از بازیگران سریال The Boys در روز دوشنبه در نیویورک به عنوان بخشی از اعتصاب SAG-AFTRA با سایر بازیگران از جمله آیا کش، کلبی مینیفی و کلودیا دومیت در خیابان حاضر شد.

کواید با به اشتراک گذاشتن عکسی چهار نفره در اینستاگرام هشتگ های «#sagaftrastrong» و «#sagstrike» را درج کرد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جک در پست قبلی اینستاگرام خود در آخر هفته گذشته به فالورای خود این حس را داد که تا پایان اعتصاب چه انتظاراتی از او و بازیگران دیگر داشته باشند. او نوشت: «تا زمانی که SAG-AFTRA به یک معامله منصفانه نرسد. نمی‌توانم هیچ یک از پروژه‌هایم را تبلیغ کنم.»

بازیگران سریال The Boys

جک کواید به عنوان بازیگر نقش مکمل در فیلم اوپنهایمر نیز حضور دارد. که همراه با سایر بازیگران فرش قرمز اوپنهایمر را ترک کردند تا به اعتصاب بپیوندند. پیش از این نیز اتحادیه نویسندگان از ماه می اعتصاب خود را آغاز کرده بودند.

کواید تا کنون سال 2023 شلوغی را پشت سر گذاشته است. علاوه بر نقش مکمل در اوپنهایمر، او صداپیشگی نسخه جایگزین پیتر پارکر در Spider-Man: Across the Spider-Verse را بر عهده داشت. در سریال انیمیشن Max My Adventures With Superman در نقش سوپرمن/کلارک کنت بازی می کند. او همچنین قرار است نقشی Star Trek: Lower Decks را در لایو اکشن در قسمت آینده Star Trek: Strange New Worlds تکرار کند.

منبع EW

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =