جنیفر لارنس: “ادل بهم هشدار داد فیلم “Passengers” رو بازی نکنم”


شایعات میگن ادل فقط یک خواننده ی محشر نیست. اون توی دادن توصیه های شغلی هم کارش عالیه. حداقل این چیزیه که جنیفر لارنس میگه. با آخرین اخبار هالیوود با ما همراه باشید…

در یک مصاحبه با New York Times که روز چهارشنبه منتشر شد، بازیگر برنده ی اسکار در مورد شغلش و توصیه های شغلی که خواننده ی سوپر استار بهش داده صحبت کرد و بعد از تمام این سالها، جنیفر آرزو میکنه کاش به حرفش گوش کرده بود.

جنیفر لارنس و کریس پرت در فیلم Passengers


فیلم “Passengers” که سال 2016 منتشر شد و جنیفر با کریس پرت همبازی بود یکی از فیلم هایی محسوب میشه که در دوران بازیگری جنیفر کمتر از بقیه به چشم میاد. لارنس گفت:” ادل بهم گفت بازیش نکنم. اون بهم گفت ‘حس میکنم فیلم های فضایی فیلم های خوناشامی جدیدن’ و من باید بهش گوش میکردم.”


داستان دو مسافر فضا رو روایت میکنه که در یک سفینه ی فضایی که برای 90 سال خواب مصنوعی برای رسیدن به مقصد مورد نظرش طراحی شده بیدار میشن و مجبورن که زندگی شون رو به تنهایی بگذرونند. برعکس بقیه که وقتی به مقصد شون برسند از خواب بیدار میشند.

برعکس رتبه ی %30 اش در Rotten Tomatoes که به عنوان پنج تا از بدترین فیلم های جنیفر لارنس نقد شده، “Passengers” مسائل چالش برانگیزی رو در مورد “رضایت داشتن” مطرح کرد چون کاراکتر کریس در فیلم از قصد کپسول خواب مصنوعی یکی از مسافران رو به خاطر تنهاییش و نا امیدیش باز میکنه.

جنیفر لارنس یکی از پر درآمد ترین بازیگران زن هالیوود است


در مصاحبه ی این هفته جنیفر به ” Passengers” اینگونه اشاره کرد: یکی از فیلم های پسا Hunger Games اش که معلوم شد بهترین انتخاب ممکن نبوده و نهایتا باعث شد اون از زیر ذره بین عموم دور بشه و خیالش رو از اینکه داره زیادی در معرض نگاه هوادارهاش قرار گرفته راحت کنه.

مطالب مرتبط: زندگی جنیفر لارنس پس از بازی در فیلم های Hunger Games تغییر کرد!


لارنس به نیویورک تایمز گفت: من اینطوری بودم که:” اوه نه، شماها اینجایین چون من اینجام، من اینجام چون شماها اینجایین. وایسین، کی تصمیم گرفت که این فیلم خوبیه؟”


بعد از آخرین حضورش در فرانجایز پرخرج X-Men: Dark Phoenix در سال 2019، لارنس در فیلم کمدی دارک “Don’t Look Up” که نامزد اسکار هم شد جلوی دی کاپریو و مریل استریپ نقش آفرینی کرد.

ایفای نقش بعدی جنیفر لارنس در فیلم “Causeway” است که این هفته در اپل تی وی پلاس منتشر شد که داستان یک کهنه سرباز رو تعریف میکنه که بعد از یک جراحت مغزی وحشتناک در افغانستان به خونه برمیگرده و تلاش داره تا دوباره به زندگی روزانه ی عادیش برگرده. تریلر فیلم “Causeway” رو از اینجا ببینید.

منبع: CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =