اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه با فیلم Avengers: Secret Wars باز می گردد؟

اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه

طبق برخی از اخبار غیر رسمی گفته می شود که جاسوس مورد علاقه همه اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه به دنیای مارول باز می گردد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اسکارلت جوهانسون که از سال 2010 تا 2021 در نقش بیوه سیاه مرموز ایفای نقش کرد، ممکن است در حال بازگشت به دنیای سینمایی مارول باشد. به عنوان یک ناتاشا در سراسر جهان چندگانه و دنیای موازی.

اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه در حال آماده شدن برای حضور در Avengers: Secret Wars است. اسکارلت در کنار نام های بزرگی مانند مرد آهنی رابرت داونی جونیور و ولورین هیو جکمن قطعا جذابیت هایی را به ترکیب اضافه می کند. اما چیزی که به همان اندازه هیجان‌انگیز است. آکوردهای احساسی بازگشت او با بهترین دوستش، کلینت بارتون (جرمی رنر) و یلنا بلووا که خواهرش است.

اسکارلت جوهانسون در نقش بیوه سیاه

اسکارلت در جایگاه تهیه کننده

 کوین فایگی در مصاحبه ای ساخت یک فیلم بدون عنوان با جوهانسون به عنوان تهیه کننده اجرایی تایید کرد. فایگی گفت: «ما در حال حاضر با اسکارلت روی پروژه فوق سری مارول که غیر مرتبط با «بیوه سیاه» است و اسکارلت به عنوان تهیه کننده در آن حضور دارد کار می کنیم.»

سفر بیوه سیاه جوهانسون با پیچ و خم ها همراه بود. آخرین بازی او بیش از 379.8 میلیون دلار در سطح جهان فروخت. و با وجود احساسات متفاوت طرفداران و منتقدان، چندین رکورد در باکس آفیس را شکست. شایعه بازگشت او و پروژه‌های آینده او طرفداران را سرپا نگه می‌دارد و مشتاقانه منتظر حرکات بعدی او هستند.

فایگی در مورد نقش جوهانسون به عنوان اولین بازیگری که فیلمی را برای مارول استودیوز تولید می‌کند، گفت: «از همان چند ملاقات اول ما، مشخص بود که او تصمیماتی برای این گونه فیلم ها دارد.

منبع Desimartini

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =