جان سینا با دامن و کفش پاشنه بلند در پشت صحنه فیلم Ricky Stanicky

جان سینا با دامن و کفش پاشنه بلند

جان سینا دوران کشتی خود را با پوشیدن پیراهن های سفارشی و شورت های گشاد گذراند. اما این قهرمان WWE ظاهری متفاوت برای فیلم جدید خود دارد. جان سینا با دامن و کفش پاشنه بلند و جوراب شلواری دیده شد!!

این مرد 45 ساله در حال حاضر در ملبورن استرالیا در فیلمبرداری کمدی خود “ریکی استانیکی” به سر می‌برد و از نظر ظاهری، به نظر می رسد که نقش اصلی را بازی می‌کند.

سینا از زمانی که سوپراستار WWE شد همیشه هیکلی باورنکردنی را حفظ کرده است و در حین فیلمبرداری به طور کامل نمایش داده می شد زیرا بدن عضلانی و قدرتمندی داشت. اما در این فیلم با ظاهری متفاوت ظاهر شده است.

جان سینا با دامن و کفش پاشنه بلند

به گزارش IMDB این فیلم درباره سه دوست است که شخصیتی خیالی به نام Ricky Stanicky را خلق می کنند. که آنها از آن برای رهایی از موقعیت های بد استفاده می کنند.

سینا بخشی از یک فیلم پر ستاره است که در آن بازیگران بزرگی مانند زک افران، جرمین فاولر و ویلیام اچ میسی حضور دارند.

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 اوایل این ماه، سینا در توییتی نوشت که چقدر برای این فیلم هیجان‌زده است و گفت: “ریکی استانیکی بهترین دوست من برای همه است. بی‌صبرانه منتظر دیدار شما هستم!”

انتقال سینا از دبلیو دبلیو ای به هالیوود ایده جالبی بود. و به نظر می رسد که جان سینا با دامن و کفش پاشنه بلند به دنبال اثبات یک موضوع است. اینکه او توانایی انجام هر کاری را بر روی پرده سینما دارد.

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =