فیلمبرداری فیلم جوکر 2 به پایان رسید

فیلمبرداری فیلم جوکر 2

در حالی که دنیای دی سی در حال حاضر در یک دوره گذار است. داستان های دیگر کمیک مانند همیشه داغ هستند. یکی از محبوب‌ترین نمونه‌های آن جوکر 2019 بود که در آن واکین فینیکس نقش یک دلقک جنایتکار را بازی کرد و بسیار مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. دنباله آن Joker: Folie à Deux قرار است در اکتبر 2024 به سینماها برود. که در چند هفته اخیر در شهر نیویورک فیلمبرداری شده است. حالا تاد فیلیپس کارگردان تایید کرده است که فیلمبرداری فیلم جوکر 2 با نام رسمی Joker: Folie à Deux به پایان رسیده است.

فیلیپس در اینستاگرام خود این خبر هیجان انگیز را به اشتراک گذاشت. او نوشت: « با تشکر از این دو (+ کل بازیگران) و بهترین گروهی که صنعت فیلم ارائه کرده است. حالا می‌روم داخل یک غار (اتاق ویرایش) و همه سکانس ها را کنار هم می‌گذارم.» لیدی گاگا اولین بازی خود را در نقش هارلی کوئین در دنباله این فیلم ایفا نمود. عکس‌های مختلف صحنه‌ای نقش شرارت‌آمیز او را افزایش داده‌اند. اما فیلیپس این پست را با تصویر رسمی جدیدی از گاگا همراهی کرد که به نظر می‌رسد این شخصیت روزهای بهتری را دیده است. Joker: Folie à Deux در 4 اکتبر 2024 روی پرده سینماها می رود. تا آن زمان می توانید تصویر پست پایانی فیلیپس را در زیر مشاهده کنید. این پست پس از اتمام فیلمبرداری فیلم جوکر 2 منتشر شد.

فیلمبرداری فیلم جوکر 2

هارلی کوئین گاگا با موهای بلوند کوتاه و آرایش روی صورتش در حالی که کت مشکی رنگی پوشیده است دیده می شود. با توجه به عکس های مجموعه قبلی، به نظر می رسد که گاگا چندین مدل مو و تغییرات لباس زیادی در فیلم خواهد داشت. فیلیپس همچنین تصویر جدیدی از جوکر فینیکس منتشر کرد که به نظر می‌رسد با لباس‌های مشابه و آرایشی که در آخرین قسمت فیلم اول به تن کرده بود، خیال‌پردازی می‌کند.

فیلمبرداری فیلم جوکر 2

جوکر 2 یک فیلم موزیکال است

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در حالی که هنوز اطلاعات زیادی در مورد طرح داستان وجود ندارد. فیلیپس گفته است که Joker 2 یک «موزیکال تمام عیار» خواهد بود و گاگا در فیلم‌های اخیر که خارج از مجموعه گرفته شده است در حال آواز خواندن است. این آپشن مطمئناً دنباله را از فیلم اصلی هیجان انگیز تر می کند. با پایان یافتن جوکر در بیمارستان ایالتی آرکهام پس از بیدادگری هرج و مرج او در شهر گاتهام، به نظر می رسد Joker: Folie à Deux از داستان کتاب کمیک دیوانه عشق تأثیر می گیرد. این داستان اصلی هارلی کوئین بود که در آن او یک روانپزشک در بیمارستان آرکهام بود که عاشق جوکر شد.

در طول تاریخ 30 ساله کوئین، این جفت شرور لحظات موسیقی زیادی را با هم به اشتراک گذاشته اند. بنابراین جالب است که ببینیم فیلیپس چگونه این سبک ژانر را در این فیلم آورده است. Hildur Guðnadóttir از Joker نیز به عنوان آهنگساز Folie à Deux بازمی گردد. بنابراین موسیقی دنباله قطعا در دستان خوبی است.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =