تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen فصل دوم

تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen

تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen منتشر شد. جوجوتسو کایسن (نبرد جادویی) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط گِگه آکوتامی نوشته و مصورسازی شده‌است و از مارس ۲۰۱۸ در هفته نامه شونن جامپ شوئیشا به صورت سریالی ارائه شده‌است. جلد تانکوبون از اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شد. در آمریکای شمالی، صاحب امتیاز این مانگا ویز مدیا است و این مجموعه را از دسامبر ۲۰۱۹ چاپ می‌کند. شوئیشا این مجموعه را به زبان انگلیسی در برنامه و وب سایت مانگا پلاس منتشر می‌کند.

یک اقتباس از مجموعه تلویزیونی انیمه ۲۴ قسمته تولید شده توسط استودیو ماپّا در اکتبر ۲۰۲۰ در شبکه خبری ژاپن به نمایش درآمد. این انیمه از کرانچی رول برای پخش جریانی خارج از آسیا و دوبله انگلیسی در نوامبر سال ۲۰۲۰ مجوز دارد. این انیمه هر شنبه ساعت ۱:۲۵(به وقت ژاپن) از شبکه خبری ژاپن(JNN) روی آنتن می‌رفت. اقتباس انیمه ای دیگری از این مجموعه به صورت سینمایی با نام جوجوتسو کایسن در سال ۲۰۲۱ ابتدا در ژاپن و در سال ۲۰۲۲ در سراسر دنیا اکران شد.

از مجموعه هنرمندانی که در این انیمه صداپیشگی کرده اند می توان اشاره کرد به: «جونیا اِنوکی»، «یوما اوچیدا»، «آسامی سِتو»، «یوئیچی ناکامورا»، «یوئیچی ناکامورا»، «میکاکو کوماتسو»، «کوکی اوچی یاما»، «توموکازو سِکی»، «کنجیرو سودا»، «میتسو ایواتا»، «آیا اِندو» و «تاکایا کورودا».

 

داستان انیمه

این انیمه داستان پسری خوش قلب به نام «یوجی ایتادوری» را روایت می کند. که برای سرگرمی به یکی از کلوب های مدرسه می پیوندد. او پس از مدتی متوجه می شود که اعضای آنجا همگی جادوگران واقعی هستند. و بعد از اتفاقاتی یوجی انگشتی به نام انگشت شیطان را قورت می دهد و نفرین می شود. او برای نجات دادن خود و پیدا کردن باقی اعضای بدن شیطان به مدرسه جادوگری می رود.

فصل دوم این انیمه قرار است در تاریخ ۶ جولای سال ۲۰۲۳ پخش خودش را آغاز کند.

تریلر سریال انیمه Jujutsu Kaisen :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سیزده =