توضیح لیلی رز دپ درباره سکوت خود در زمان دادگاه جانی دپ

لیلی رز دپ

لیلی رز دپ به عنوان دختر جانی دپ و خواننده ونسا پارادی با آگاهی کامل از دنیای سلبریتی ها بزرگ شد. او در مصاحبه ای که اخیراً منتشر شده به مجله Elle گفت: «والدینم تا آنجا که ممکن بود از من و برادرم [جک] محافظت کردند.»

او به عنوان یک مدل و بازیگر در دنیای هنر و هالیوود فعالیت دارد. لیلی در سریال ” The Idol” بازی کرده است.

اما در این مدت انتقادات زیادی به او شد که چرا در جریان محاکمه پدرش با همسر سابقش، امبر هرد، هیچ صحبت و اظهار نظری نکرد. حال این دختر 23 ساله صحبت های خود را به صورت علنی بیان کرد.

لیلی رز دپ

نظر لیلی در مورد دادگاه پدرش

طبق اخبار هالیوود مووی 21 دپ به Elle گفت: ” این یک موضوع خصوصی و شخصی بود که به صورت ناگهانی علنی شد و تمام دنیا از آن باخبر شدند. اما من واقعا این حق را دارم که افکار و حرف های خودم را مخفی نگه دارم.» همچنین فکر می‌کنم نیازی نیست من به جای کسی پاسخگو باشم. احساس می‌کنم بسیاری از مردم می خوستنند من را با مردان زندگی ام یعنی پدر یا دوست پسرم بشناسند. اما من دوست دارم من را بر اساس حرفه و کاری که ارائه می دهم، بشناسند.

پارادی مادر لیلی به عنوان یک ستاره در زادگاهش فرانسه شناخته می شود و دپ در مورد اینکه چقدر مادرش در رشد او برای رسیدن به جایگاه بالاتر کمک کرده، صحبت کرد. اکنون لیلی با حضور در چندین پروژه مانند فیلم 2019 “پادشاه” در حال طی  کردن مسیر خود است.

لیلی رز دپ گفت: «اکثر مردم فکر می کردند موفقیت های من به خاطر والدینم است. اما من چنین چیزی را قبول نداشتم و این چیزی بود که من را مجبور کرد راه موفقیت را در پیش بگیرم.”

«The Idol» قرار است سال آینده از شبکه HBO که متعلق به CNN است پخش شود.

منبع CNN

آخرین مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =