حضور جنیفر لارنس در فیلم Die My Love به گارگردانی لین رمزی تایید شد؟

جنیفر لارنس در فیلم Die My Love

لین رمزی از سال 2017 فیلم بلندی نساخته است. او در حال حاضر در مرحله پس از تولید فیلم «Polaris» است. یک فیلم اصلی مرموز که او را با فینیکس (که در کنار رونی مارا بازی می‌کند) پیوند می‌دهد. رمزی هنگام حضور در جشنواره فیلم سارایوو در آخر هفته، نکاتی را در مورد پروژه های آینده ای که امیدوار است کارگردانی کند ارائه کرد. رمزی پس از «پولاریس» گفت که در حال ساخت اقتباسی از رمان «بمیر، عشق من» اثر آریانا هارویچ است. و گفته می شود جنیفر لارنس در فیلم Die My Love حضور خواهد داشت.

این رمان داستان زنی را روایت می‌کند که پس از زایمان در یک روستای دور افتاده در فرانسه با مشکلات روانی شدیدی روبرو می‌شود.

جنیفر لارنس در فیلم Die My Love

رمزی درباره حضور جنیفر لارنس در فیلم Die My Love گفت:” من توانایی جذب استعدادهای بزرگی مانند لارنس را دارم. زیرا عاشق کارم هستم.”

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در حالی که پروژه های آینده دنیای سینما احتمالاً به دلیل اعتصابات انجمن نویسندگان آمریکا و انجمن بازیگران سینما به تعویق می‌افتد، رمزی به صراحت اعلام کرد که از اعتصاب‌ها برای منافع بلندمدت صنعت فیلم حمایت می‌کند. او گفت: “من کاملاً از این موضوع حمایت می کنم. من کاملاً پشت این موضوع هستم. همه چیز در حال پیشروی به سوی هوش مصنوعی است. آنها فیلم من را با فیلم شخص دیگری [با استفاده از هوش مصنوعی] در هم خواهند شکست. این موضوع می تواند آینده شغلی ما را به شدت تهدید کند.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =