10 انیمه مورد انتظار زمستان 2023

سال جدید آمد‌ه، و با خودش موجی از انیمه های جدید را آورد‌ه است. ژانویه و فوریه 2023 مملو از انیمه های جدید هیجان‌انگیز، فصل‌های دوم انیمه‌های جذاب در همه سبک‌ها و ژانرها هستند. از افزایش مخاطرات در فصل دوم درام باندبازی انتقام‌جویان توکیو گر‌فته تا یک عاشقانه دبیرستانی که در ادامه انیمه ساساکی و میانو عمیق‌تر می‌شود. سال جدید میلادی برای همه مخاطبان انیمه با هیجان شروع می شود. با مووی 21 با معرفی انیمه های زمستان 2023 همراه باشید.

Way Of The Househusband Season 2

Way Of The Househusband Season 2

این اقتباس از مانگای موفق کوسوکه اونو، دنیای انیمه را در فصل بهار 2021 طوفانی کرد. و زندگی تاتسو، رئیس سابق یاکوزا را به تصویر کشید. اگرچه او به خاطر زندگی خانگی با همسر محبوبش میکو، جرم و جنایت را رها کرده است، اما همچنان درگیری های روزمره را به گونه‌ای انجام می دهد که انگار یک تجارت پرمخاطره یاکوزا است.

فصل دوم که یکی از انیمه های زمستان 2023 است، بینندگان را با تعاملات بیشتر تاتسو با همسرش، همکاران سابقش که در دوران بازنشستگی به او ملحق شده‌اند و همسایگانش که تا الان به او پیوسته‌اند، آشنا می کند.

Bungou Stray Dogs Season 4

Bungou Stray Dogs Season 4

آتسوشی ناکاجیما، یک یتیم ترسو با توانایی تبدیل شدن به یک ببر عظیم الجثه، به آژانس کارآگاهان مسلح آور‌ده می‌شود و به صفوف جنایتکاران فوق‌قدرتمند آنها می‌پیوندد. همانطور که آتسوشی شجاع‌تر و قوی‌تر می‌شود، چالش‌هایی که او و دوستانش برای رویارویی با آن‌ها باید آما‌ده شوند بزرگ‌تر می‌شوند.

این فصل، ادامه یکی از بهترین انیمه های مبتنی بر ادبیات کلاسیک، یعنی فصل 4، نوید چندین موقعیت دلخراش را برای آژانس می دهد. زیرا آنها توسط پلیس و ارتش برای جنایاتی که مرتکب نشده‌اند دستگیر می شوند. این انیمه از موردانتظارترین انیمه های زمستان 2023 است.

Tokyo Revengers Season 2

Tokyo Revengers Season 2

این فصل دوم، نبرد سخت تاکه‌میچی، یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه در ژانر سفر در زمان را ادامه می‌دهد. تاکمیچی برای نجات دوست دخترش و خود از مرگ در آینده، باید در گذشته به مقام بالایی در توکیو مانجی گانگ برسد.

پس از پایان شوکه‌کننده فصل اول، واضح است که بزرگترین دشمن تاکه‌میچی، کیساکی، بسیار مستقیم‌تر عمل می‌کند و اسرار قدرت‌های تاکه‌میچی و کینه توزی کیساکی از او آشکار خواهد شد.

Nier Automata Ver1.1a

Nier Automata Ver1.1a

یکی از بزرگترین موفقیت های بازی در سال 2017، Nier Automata بار دیگر در این اقتباس به صفحه نمایش لپ‌تاپ‌هایتان می آید و داستان یک نبرد ناامیدانه برای سرنوشت زمین و کل بشریت بین اندروید و ماشین های بیگانه را بازگو می کند. این انیمه از موردانتظارترین انیمه های زمستان 2023 است.

Trigun Stampede

Trigun Stampede

Stampede یک ریبوت کامپیوتری-انیمیشنی از اثر سال 1998 است که بر اساس مانگای Yasuhiro Nightow سا‌خته شد‌ه است. به گفته‌ تهیه کننده اثر، کاتسوهیرو تاکی، این سریال بیشتر بر روی اعماق قهرمان قدرتمند و صلح طلب، ریشه های او و رابطه اش با برادر دوقلو و مادرش تمرکز خواهد کرد.

Don’t Toy With Me, Miss Nagatoro! Season 2

Don’t Toy With Me, Miss Nagatoro! Season 2

سنپای هنوز هم نمی تواند در این رام-کام که یکی از موفقیت های فصل تابستان 2021 بود، بیخیال اذیت کردن شود. هنگامی که هایاس ناگاتورو علاقه پنهان سنپای خود را آشکار می کند، به سرعت به او وابسته می شود. اما متأسفانه برای سنپای، ناگاتورو از طریق قلدری بی امان، محبت خود را نشان می دهد. این انیمه از موردانتظارترین انیمه های زمستان 2023 است.

Vinland Saga Season 2

Vinland Saga Season 2

فصل اول Vinland Saga برای تورفین پایان خوبی نداشت: او نه تنها نتوانست به جمع بهترین نقشه های انتقامی دنیای انیمه بپیوندد، بلکه آشلاد با تیغ کانوته مرد نه با شمشیر او. کانوته نیز شکست می خورد و او اسیر می شود.

پس از این پیچ و تاب داستانی، بینندگان مشتاقند ببینند این چرخشِ تاریک، وایکینگ جوان عصبانی را به کجا خواهد برد. این انیمه از موردانتظارترین انیمه های زمستان 2023 می باشد که طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان منتظر پخش آن هستند.

BOFURI Season 2

BOFURI Season 2

BOFURI یک مفهوم ساده را در نظر می گیرد و آن را پیش می‌برد: یک بازیکن تازه کار وارد یک بازی واقعیت مجازی می شود که از آسیب دیدن درون بازی، عصبی است، تمام امتیازات خود را در دفاع قرار می دهد و ناخواسته به برخی از قدرتمندترین توانایی های بازی دست می یابد.

فصل دوم همچنان داستان میپل را دنبال می کند که به طور تصادفی به یکی از بهترین بازیکنان جهان تبدیل شده است و تنها بازیکنی است که دفاع فوق العاده ای دارد، زیرا او بازی و پتانسیل تیم خود را حتی بیشتر با متحدان جدیدش بررسی می کند.

Junji Ito Maniac: Japanese Tales Of The Macabre

Junji Ito Maniac: Japanese Tales Of The Macabre

آخرین اقتباس انیمه‌ای از مانگای ترسناک افسانه‌ای جونجی ایتو ممکن است در بین وحشتناک‌ترینِ ترسناک‌ها در دنیای انیمه قرار بگیرد، اما هنوز نتوانسته است عمق و شدت هنر اصلی ایتو را حتی با اقتباس دقیق از داستان‌هایش به تصویر بکشد.

Sasaki And Miyano: Graduation Chapter

Sasaki And Miyano: Graduation Chapter

فصل اول ساساکی و میانو از برترین انیمه های زمستان 2022 بود. پس از ملاقاتی تصادفی با ساساکیِ مرموز، میانو با او رابطه برقرار می کند، زیرا پیوند اولیه آنها بر سر عشق مخفیانه میانو به مانگایی BL به یک داستان عاشقانه شکل می‌گیرد.

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =