ساخت فصل دوم سریال Ms. Marvel وابسته به نتیجه اکران The Marvels است

ساخت فصل دوم سریال Ms. Marvel

در مصاحبه ای با عادل العربی و بلال فلاح کارگردانان میس مارول بازگشت احتمالی خود را به دنیای سینمایی مارول گره زدند. ظاهراً این دو فیلمساز تأیید کردند که استودیو مارول منتظر نتیجه فیلم آینده The Marvels است تا ساخت فصل دوم سریال Ms. Marvel را آغاز کند.

عادل العربی گفت: «ما منتظر The Marvels هستیم تا تصمیم بگیریم گام بعدی چه خواهد بود. من نمی توانم برای دیدن فیلم صبر کنم. دیدن تریلرها و دیدن همه خانواده و ایمان ولانی بسیارعالی است. مشتاقانه منتظر اکران فیلم هستم تا با توجه به نتیجه آن بتوانیم ساخت فصل دوم سریال Ms. Marvel را شروع کنیم.»

اخبار مرتبط: تریلر فیلم The Marvels

ساخت فصل دوم سریال Ms. Marvel

سفر ایمان ولانی در MCU

ایمان ولانی تازه وارد اولین بازی خود را در سریال خانم مارول از Disney+ انجام داد. جایی که او نقش کامالا خان را به تصویر کشید. کامالا به عنوان یکی از طرفداران کاپیتان مارول و انتقام جویان معرفی شد. که پس از استفاده از النگوی اسرار آمیز جادویی مادربزرگش، ناگهان قدرت ماورایی پیدا کرد. ولانی را در اولین فیلم بلندش به نام The Marvels با بازی در مقابل کاپیتان مارول با بازی بری لارسون و مونیکا رامبو مشاهده خواهیم کرد.

در خلاصه داستان The Marvels آمده است: «کارول دانورز با نام مستعار کاپیتان مارول هویت خود را از کری ظالم پس گرفته است. اما پیامدهای ناخواسته باعث می شود که کارول بار بی ثباتی جهان را به دوش بکشد. قدرت او با طرفدار فوق‌العاده اش یعنی کامالا خان با نام مستعار خانم مارول، و خواهرزاده کارول کاپیتان مونیکا رامبو گره می خورد. این سه نفر باید با هم متحد شوند و یاد بگیرند که برای نجات جهان به عنوان The Marvels هماهنگ کار کنند.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =