وین دیزل: مارول در حال ساخت فیلم Groot است.

وین دیزل از جدید ترین پروژه ی مارول برای ساخت فیلم انحصاری Groot خبر میدهد...
وین دیزل groot

وین دیزل می گوید مارول می خواهد یک فیلم Solo Groot Planet X بسازد. متن کامل خبر در مووی 21:

در آخرین اخبار سینما مارول از جدید ترین پروژه ی خود خبر میدهد…
استودیو مارول می‌خواهد یک فیلم انفرادی Groot در دنیای MCU درباره سیاره اکس بسازد، اگر وین دیزل، ستاره Guardians of Galaxy در آن بازی کند.

وین دیزل می گوید مارول یک فیلم سیاره ایکس می خواهد. دیزل تقریبا یک دهه پیش به MCU پیوست و صدای Groot را در Guardians of the Galaxy ساخت که او را به یکی از بازیگران اصلی فرنچایز تبدیل کرد.

ستاره Fast & Furious در پنج فیلم MCU و همچنین فیلم کوتاه اخیر I Am Groot در دیزنی پلاس صداپیشگی این درخت فضایی مانند را بر عهده داشته است. تایید شده است که در فیلم سال آینده Guardians of the Galaxy Vol. 3 و فصل دیگری از سریال کوتاه I Am Groot حضور Groot قطعی ست.

شخصیت Groot یک شاخه درخت سخنگو در MCU است


با اینکه وین دیزل تنها نقش کوچکی در MCU ایفا می کند، اما هرگز از افشای جزئیات درباره آینده گروت خجالت نمی کشد. این بازیگر کسی بود که حضور Guardians of the Galaxy در Thor: Love and Thunder را اعلام کرد.

دیزل همچنین گفت مخاطبان در Guardians of the Galaxy Vol. 3 گروت آلفا رو خواهند دید، با اینکه جیمز گان کارگردان این ادعا را رد کرده است. وین دیزل همچنین گفت که کوین فایگی از بازگشت گروت به سیاره خود در پروژه آینده MCU هیجان زده است، اما مشخص نشده است که واقعاً چه زمانی و آیا این اتفاق می افتد یا خیر.

Groot آلفا زمانیست که گروت رشد کرده و بسیار بزرگ میشود


حالا وین دیزل ادعا می‌کند که مارول می‌خواهد یک فیلم انفرادی گروت درباره سیاره اکس، دنیای خانه گروت در کمیک بسازد. سیاره اکس های بسیاری در سری های کمیک مارول وجود دارد، و یکی از آنها خانه نژاد گیاهان انسان نما گروت است که به نام فلورا کلوسی شناخته می شوند.

دیزل در یک پست اینستاگرامی در مورد اینکه خواهرزاده‌اش عاشق I Am Groot است صحبت کرد و اشاره ای هم به فیلم بالقوه Groot Solo MCU کرد. با توجه به استقبال مثبت این سریال، دیزل گفت: “جای تعجب نیست که مارول بخواهد یک فیلم سیاره ایکس بسازد”. در حال حاضر هیچ برنامه مشخصی برای فیلم Groot Planet X در استودیو مارول وجود ندارد.

مطالب مرتبط: جدید ترین پروژه ی مارول و دیزنی به اسم Thunderbolts

آیا Guardian of Galaxy Vol 3 آغازی برای فیلم انفرادی Groot خواهد بود؟

Guardians of the Galaxy داستان قهرمان های بین ستاره ای است که Groot یکی از شخصیت های آن است


پست دیزل مبنی بر اینکه مارول می‌خواهد یک فیلم سیاره ایکس بسازد مطمئناً غافلگیرکننده است و می‌تواند به این معنی باشد که پایان‌ بندی Guardians of the Galaxy 3 این ماجراجویی تک نفره را برای Groot میسازد.

گان Guardians of the Galaxy 3 را پایانی برای تکرار اصلی تیم توصیف کرده که منجر به گمانه زنی های زیادی مبنی بر مرگ برخی از شخصیت های اصلی شده است. بعید است که گروت با فیلم فاز 5 از MCU خارج شود، چون او یک شخصیت بسیار محبوب و نزدیک به مخاطبان است که می تواند برای همیشه بخشی از فرنچایز مارول باشد.

با این حال، تئوری‌هایی که می‌گویند راکت در Guardians of the Galaxy 3 می‌میرد، اگر درست باشد، تأثیر زیادی بر گروت خواهد داشت، برای همین سفر به سیاره X ممکن است در آن زمان اتفاق بیفتد.


تصور اینکه استودیو مارول بخواهد یک فیلم انفرادی Groot در فاز 7 MCU بسازد تا حدی دشوار است، چون او از آن دسته شخصیت هایی نیست که بتواند یک فیلم را رهبری کند. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا Groot بعد از Guardians of the Galaxy Vol یک فیلم انفرادی خواهد داشت یا نه.

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + بیست =