تریلر فیلم Prisoner’s Daughter با بازی کیت بکینسیل

تریلر فیلم Prisoner's Daughter

تریلر فیلم Prisoner’s Daughter منتشر شد. دختر زندانی (Prisoner’s Daughter) یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی مارک باچی و کارگردانی کاترین هاردویک با بازی کیت بکینسیل و برایان کاکس است. این فیلم در TIFF 2022 نمایش داده شد و نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد.

این فیلم به کارگردانی «کاترین هاردویک» رونمایی شد. در این فیلم که اولین بار در جشنواره تورنتو سال گذشته اکران شده بود «برایان کاکس» بازیگر سریال «وراثت» (Succession) و «کیت بکینسیل» نقش‌آفرینی کرده‌اند. هاردویک به تازگی فیلم «مافیا ماما» (Mafia Mamma) با بازی «تونی کولت» و «مونیکا بلوچی» را در سالن‌های سینما داشته است. حضور کیت بکینسیل پس از سال ها در یک فیلم طرفداران را به وجد آورده و منتظر اکران عمومی این فیلم هستند.

 

داستان فیلم

کاکس در «دختر زندانی» نقش محکومی را بازی می‌کند که با ابتلا به سرطان پس از دوازده سال از زندان آزاد می‌شود. مکس برای ارتباط مجدد با دخترش (کیت بکینسیل) که سال ها از او دور بوده است تلاش بسیاری می کند. «کیت بکینسیل»، «تایسون ریتر»، «ارنی هادسون»، «جان هوئرتاس» و «کریستفر کانوری» دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

این فیلم قرار است در تاریخ ۳۰ ژوئن 2023 در سالن‌های سینمای آمریکا اکران شود.

تریلر فیلم Prisoner’s Daughter :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =