رایان جانسون در حال نوشتن فیلمنامه Knives Out 3 است

فیلمنامه Knives Out 3

ما بیش از حد آماده‌ایم که وارد معمای [ndn شویم که کارآگاه بنوا بلان (دنیل کریگ) قرار است حل کند و کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس رایان جانسون بالاخره آن را محقق می‌کند. در مصاحبه ای جدید این فیلمساز در مورد سرعت کار بر روی فیلمنامه Knives Out 3 صحبت کرد.

درست مانند فیلم‌های Knives Out و Glass Onion جانسون یک معمای پیچیده را برای شخصیت اصلی‌اش در نظر می‌گیرد و مطمئناً شامل مجموعه‌ای رنگارنگ از شخصیت‌ها می‌شود که به یک مجموعه پر ستاره تبدیل می‌شود. هنوز زود است که جزئیاتی از سه گانه را بدانیم. جانسون گفت: “این فیلم در راه است. واضح است که در طول اعتصاب نمی‌توانستم کار کنم. و حالا که تمام شده است با تمام قدرت کار را شروع می کنم. من پیش‌فرض را دارم. صحنه را دارم. آنچه را که در ذهنم است، می‌دانم.»

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Glass Onion 2022

فیلمنامه Knives Out 3

«Knives Out 3» سال‌هاست که در حال ساخت است

دو دنباله برای Knives Out در نظر گرفته شد پس از اینکه قسمت اول به یک موفقیت شگفت‌انگیز در سینماها تبدیل شد. ما همچنین نمی‌دانیم چه کسی به جز کریگ در قسمت بعدی Knives Out بازی خواهد کرد. انتظار می‌رود که جانسون بازبینی کامل بازیگران را انجام دهد. زیرا در سریال‌های معمایی قتل رایج است. اگر ژانل مونا یا آنا د آرماس بازگردند جای تعجب نخواهد بود. زیرا این دو بازیگر نقش شخصیت هایی را بازی کردند که در قسمت های قبلی به بنوا بلان نزدیک شدند.

از آنجایی که جانسون اعتراف می کند که هنوز در حال بررسی فیلمنامه Knives Out 3 است. ممکن است مدتی طول بکشد تا اخبار بیشتری دریافت کنیم و می توان گفت که تا پایان اعتصاب SAG-AFTRA هیچ بازیگری معرفی نخواهد شد. اما این واقعیت که کارگردان با تمام قوا در حال کار است نشان می دهد که نتفلیکس ممکن است به انتشار فیلم در سال 2024 چشم دوخته باشد. بنابراین در حال حاضر فقط می توانیم منتظر بمانیم.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =