بازگشت اسکارلت ویچ به مارول در فیلم Avengers: Secret Wars

بازگشت اسکارلت ویچ به مارول

اگرچه به نظر می رسید داستان واندا ماکسیموف در Multiverse of Madness به پایان می رسد. اما یک تئوری وجود دارد که طبق آن بازگشت اسکارلت ویچ به مارول را عملی می داند.

رویداد پایانی عظیم Avengers: Secret Wars قرار است بازگشت قهرمانان بی‌شماری را از دنیای سینمایی مارول و فراتر از آن به نمایش بگذارد. اما شاید هیجان‌انگیزترین موضوع بازگشت اسکارلت ویچ به مارول باشد.

نقطه اوج فاز 6 که بهم ریختگی چند جهان را نشان می دهد. بسیار شبیه به رویداد کمیک 2015 به همین نام است که فیلم 2026 بر اساس آن ساخته شده است. و امکانات بی پایانی را برای ششمین فیلم انتقام جویان در دسترس قرار می دهد. همانطور که یک نظریه نشان می دهد همه این مشکلات و بهم ریختگی های چند جهانی ممکن است تقصیر واندا ماکسیموف باشد. به خصوص اقدامات وحشتناک او در آخرین فیلم دکتر استرنج.

فیلم دکتر استرنج در چند جهان جنون، اسکارلت ویچ MCU را در قوی‌ترین حالت خود نمایش داد. واندا علیرغم رگه‌های شرورانه‌اش در فیلم به خاطر از دست دادن دو فرزندش در سریال وانداویژن، سرانجام نور را دید و با استفاده از قدرت بی‌شمار خود، تمام کتاب های دارکولد که او را فاسد کرده بود، از سراسر جهان چندگانه نابود کرد. اگرچه به نظر می رسد که او در آخرین لحظه رستگاری خود مرده است. اما بازگشت اسکارلت ویچ به مارول و دنیای قهرمانی دور از انتظار نیست. او خود را برای جنگ های مخفی آماده است و نقشی محوری در وقایعی که در فیلم های آینده رخ می دهد، دارد.

بازگشت اسکارلت ویچ به مارول

پیشگویی درباره اسکارلت ویچ

در سریال  WandaVisio سرانجام مشخص شد که واندا ماکسیموف همان اسکارلت ویچ است. موجودی افسانه‌ای که پیش‌بینی شده بود یا بر مولتی‌جهان حکومت کند یا آن را نابود می کند. این موضوع توسط آگاتا هارکنس فاش شده است. اسکارلت ویچ یکی از خطرناک ترین شخصیت ها در کل MCU است. Multiverse of Madness بعداً بر امکان تحقق این پیشگویی با گنجاندن معبدی که کاملاً به افتخار او ساخته شده بود تأکید کرد. این معبد کتاب دارکولد را در خود جای داده بود. که واندا در نهایت خود را قربانی کرد تا آن را از بین ببرد و ظاهراً در تخریب معبدش جان باخت.

با این حال پس از فداکاری به ظاهر قهرمانانه واندا، همه چیز به خوبی تمام نشد. اسکارلت ویچ علیرغم مرگ ظاهری در آخرین فیلم دکتر استرنج در چند جهان جنون، همچنان یک تهدید برای جهان های چندگانه محسوب می شود.

 رستگاری قهرمانانه فرضی واندا، که شامل از بین بردن تمام نسخه های Darkhold از تمام جهان های موازی بود، درست است که واقعا انجام شد. اما ممکن است در واقع ثابت شود که حادثه تحریک‌کننده‌ای است که منجر به شکسته شدن مولتی‌ورس و هجوم‌های متعدد می‌شود و در نهایت منجر به جنگ‌های مخفی می‌شود. واندا در تلاش برای جبران اشتباهات خود، ممکن است در واقع اوضاع را بدتر کرده باشد. و ناخواسته پیشگویی را که زمانی ادعا کرده بود دروغ است، برآورده کرد.

بازگشت اسکارلت ویچ به مارول

اقدامات Scarlet Witch در Multiverse Of Madness

در صحنه پایانی  فیلم دکتر استرنج، شارلیز ترون را میبینیم که تأیید کرد یک رویداد نامعلوم باعث تهاجم شده است. در حالی که مخاطبان در مورد اینکه دقیقاً چه چیزی باعث این رویداد شده است، هیچ چیزی نمی دانند.

اگرچه ممکن است دکتر استرنج واقعاً مقصر باشد. اما به احتمال زیاد واندا ماکسیموف باعث این برخورد چند وجهی شده است. در آن زمان نابودی دارکلد تصمیم درستی به نظر می رسید. اما رویکرد همه چیزیا هیچ چیز واندا باعث شد تا کل جهان های چندگانه تحت تأثیر قرار بگیرند.

بازگشت اسکارلت ویچ به مارول

اقدامات Scarlet Witch

بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 ایجاد احتمالی چندین حمله بزرگ بدون شک تأثیر مهمی بر حرکت رو به جلوی جهان سینمایی مارول، به ویژه در Avengers: Secret Wars خواهد داشت. با توجه به منابع کتاب کمیک، داستان فیلم به احتمال زیاد قهرمانان Earth-616 را دنبال می کند. زیرا جهان آنها یک یا چند رویداد هجومی را تجربه می کند. اگر این نظریه در مورد اقدامات واندا درست باشد. این نوید خوبی برای بازگشت اسکارلت ویچ به مارول در Secret Wars است. زیرا او می‌خواهد در ترمیم هر آسیبی که وارد کرده است مشارکت داشته باشد. حتی ممکن است فیلم با تحقق این پیشگویی به پایان برسد و واندا به عنوان یک موجود Nexus بر جهان چندگانه حکومت کند.

اگر چنین تهاجم عظیمی با Earth-616 اتفاق بیفتد. Secret Wars ممکن است شاهد راه‌اندازی مجدد MCU باشد و بخش‌های خاصی از فرنچایز را همانطور که استودیوی مارول صلاح می‌داند بازنویسی کند و همه آن را به عنوان پیامدهای فروپاشی Multiverse توضیح دهد.

تعجب آور نخواهد بود اگر یک هجوم در مقیاس بزرگ در جنگ های مخفی نیز به پایان Multiverse در MCU منجر شود. Secret Wars به احتمال زیاد Multiverse را برای همیشه تعطیل خواهد کرد و آینده را تنها به MCU محدود می کند. با Scarlet Witch در مرکز Multiverse Saga، منطقی است که او در طول Avengers: Secret Wars از فرنچایز خارج شود و در کنار Multiverse آخرین تعظیم را انجام دهد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =