تریلر سریال Swagger فصل دوم

تریلر سریال Swagger

تریلر سریال Swagger منتشر شد. در فصل 2 Swagger، همه چیز برای Jace و هم تیمی هایش مشخص می شود.Apple TV+ تریلر فصل دوم درام ورزشی خود را بر اساس تجربیات کوین دورانت ستاره NBA منتشر کرد. این سریال قرار است در تاریخ جمعه 23 ژوئن 2023 پخش شود.

یکی از واقعیت هایی که بین فصل 1 و فصل 2 وجود دارد. این است که بازیگران رشد کردند و بزرگ شدند. آنها از کودکان به مردان بالغ و زنان بالغ تبدیل شدند. بنابراین واقعاً انعکاس آن معتبرتر بود. او افزود که او همچنین از تجربه شخصی برای خلق این داستان برای شخصیت ها استفاده کرده است.

 

داستان سریال

در فصل دوم که هر جمعه منتشر می‌شود. با «جیس (آیزایا هیل)، فیل (سولومون آیراما)، نیک (جیسون ریورا)، موسا (کالیل هریس)، درو (جیمز بینگهام) و رویال (اوزی نزریب) آشنا می‌شویم. در حالی که آنها وارد سال آخر دبیرستان می شوند. همه به جز فیل که وارد Cedar Cove می شود. یک مؤسسه عمدتاً سفیدپوست که در آن اعضای ثروتمند هیئت مدیره کل عملیات از استخدام اساتید تا ثبت نام دانشجویان را کنترل می کنند.

برنامه بسکتبال مدرسه چندان رقابتی نبود تا زمانی که مدیر ورزشی بازیکنان Swagger را به دست آورد و برنامه دستخوش تحولی فوری شد. اما بررسی دقیق انجام می شود و بازیکنان خود را زیر ذره بین می بینند که باید برای قهرمانی دبیرستان ملی رقابت کنند.

این سریال قرار است در تاریخ جمعه 23 ژوئن (23 ژوئن) پخش شود.

تریلر سریال Swagger :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =