رفتار عجیب رایان رینولدز با تی.جی. میلر در فیلم ددپول

میلر

تی.جی. میلر که با بازی در نقش ویزل در دو فیلم اول ددپول شناخته می شود. گفت که رینولدز پس از موفقیتش در «ددپول» تغییر کرده و عجیب است که از من متنفر است.

این بازیگر که نقش دوست صمیمی شخصیت اصلی یعنی ویزل را در فیلم اصلی پرطرفدار سال 2016 و دنباله بعدی آن در سال 2018 بازی کرد. اخیرا مهمان پادکست Adam Corolla Show بود. در طول مصاحبه میلر گفت که قصد ندارد دوباره با رایان رینولدز کار کند. پس از رفتاری که رایان با او در پشت صحنه ددپول داشت.

میلر

طبق اخبار سینما مووی 21 وقتی مجری برنامه آدام کرولا از میلر پرسید که آیا او به رینولدز که در نقش ابرقهرمان اصلی فیلم ها بازی می کند نزدیک است. مهمان پاسخ داد: “در اولین فیلم ددپول خیلی با هم خوب بودیم . زیرا فیلم ددپول هنوز مطرح نشده بود و رایان نیز به یک ستاره تبدیل نشده بود.” میلر توضیح داد که رینولدز را “به عنوان یک کمدین” دوست دارد. اما احساس می کند که رینولدز پس از موفقیت خارق العاده فیلم اول تغییر کرده است.

توضیحات کامل میلر در مورد اتفاقات ددپول

“آیا دوباره با او کار خواهم کرد؟ تی.جی. میلر گفت: نه، دیگر با او کار نخواهم کرد. اما من این را در مورد مایکل بی گفته ام و اکنون با هم دوست هستیم و دوباره با او کار خواهم کرد. اما من فکر می کنم مایکل بی متفاوت است.”

میلر در ادامه درباره رینولدز گفت: «عجیب است که او از من متنفر است» و سپس یک لحظه پرتنش در طول فیلمبرداری را توصیف کرد: «لحظه عجیبی در پشت صحنه ددپول داشتیم که او گفت: بیایید یک برداشت دیگر انجام دهیم.» و سپس به عنوان شخصیت، او به طرز وحشتناکی با من بد اخلاق بود که گویی من راسو هستم. بنابراین او چنین گفت: “می‌دانی چه چیزی در مورد تو عالی است، راسو؟ تو ستاره نیستی. اما به اندازه کافی می توانی خنده دار باشی. سپس آن محل را ترک کرد و به فیلم واقعی بازگشت.»

میلر از حادثه ادعا شده به عنوان “تجربه بزرگی برای من” یاد کرد. میلر که گفت هرگز در مورد آن لحظه از رینولدز نپرسیده است. همچنین اضافه کرد که آرزوی بدی برای فرانچایز ندارد. اما قصد بازگشت ندارد. اگرچه او همچنین اشاره کرد که از او خواسته نشده است که برگردد. ددپول 3 به کارگردانی شان لوی، پس از کارگردانی تیم میلر در فیلم اول و دیوید لیچ کارگردانی فیلم دوم، قرار است ورود این فرانچایز به دنیای سینمایی مارول دیزنی را نشان دهد.

میلر

نظر میلر در مورد بازی در ددپول 3

میلر که رینولدز را «یک جور آدم ناامن» خطاب می‌کرد، گفت: «اگر آن‌ها پیش من می‌آمدند و می‌گفتند، «ما می‌خواهیم ددپول 3 را بسازیم. دو برابر پول بیشتر به تو می دهیم تا در این فیلم بازی کنی باز هم قبول نمی کردم.”

تی.جی. میلر ادامه داد: «من فکر می‌کنم او باید یک Deadpool 3 بسازد و به ساختن فیلم ادامه دهد. من فقط فکر می کنم که او از من خوشش نمی آید، و فکر می کنم این نوع طرز بیانش عجیب است. من در جایگاهی هستم که نیازی به بازی Deadpool 3 ندارم.” میلر ادامه داد که اعتقادی به بازی در همان نقش برای مدت زمان «بیش از پنج سال» ندارد و این فلسفه نیز به خروج او از دره سیلیکون HBO کمک کرده است.

میلر که با فیلم هایی از جمله Cloverfield و Ready Player One شناخته می شود.در سال 2017، متهم به تجاوز و خشونت علیه یک زن ناشناس شد. او این اتهامات را رد کرد.

سال بعد آلیس وترلوند، هنرپیشه دره سیلیکون توییت کرد که میلر در طول مدت حضورش در سریال «قلدر و بداخلاق» بود و دیگر اعضای قدرتمند تیم سریال کمدی این اخلاق او را پوشش دادند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =