اولین تصویر انیمیشن The Twits به همراه تاریخ انتشار مشخص شد

اولین تصویر انیمیشن The Twits

اولین تصویر انیمیشن The Twits توسط نتفلیکس منتشر شد. The Twits یک اقتباس جدید انیمیشن از داستان محبوب رولد دال است که در سال 2025 در نتفلیکس نمایش داده می شود. اما اولین تصویر به تازگی منتشر شده است.

 طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 داستان درباره آقا و خانم توئیت است که پارک تفریحی ترسناک تویتلندیا را اداره می‌کنند. دو یتیم و حیوانات جادویی با هم متحد می شوند تا سلطنت وحشتناک آنها را از بین ببرند.

 کارگردان فیل جانستون مجذوب ذات وحشتناک توئیت ها شده و از توییت ها به عنوان کتاب مورد علاقه دوران کودکی خود یاد می کند. اولین تصویر انیمیشن The Twits نیز تا حدودی این محیط وحشتناک را نشان می دهد.

در سال 2025، The Twits برای اولین بار در استریمر پخش خواهد شد. انیمیشنی از داستان محبوب دال. علیرغم اینکه هنوز یک سال (حداقل) تا ساخت فیلم باقی مانده است. نتفلیکس به تازگی اولین تصویر را منتشر کرده است.

اولین تصویر انیمیشن The Twits

داستان انیمیشن

The Twits از شخصیت های آقا و خانم توئیت دو نفر از وحشتناک ترین افراد جهان که مالک و اداره کننده یک شهربازی به همان اندازه وحشتناک به نام Twitlandia هستند، پرده بردای می کند. به این ترتیب توییت ها سهم عادلانه خود از قدرت را در شهر خود دارند. اما این شرایط بدون چالش نمی ماند. دو یتیم با کمک برخی از حیوانات جادویی می خواهند  از تاکتیک‌های خود توئیت‌ها علیه خودشان استفاده کنند. و از سلطنت وحشتناک آنها را به اتمام برسانند.

اولین تصویر انیمیشن The Twits اولین نگاه را به دو شخصیت اصلی خود ارائه می دهد. در سمت چپ خانم توئیت پایی در دست دارد که نه اشتها آور و نه خوراکی به نظر می رسد. عصای فلامینگو در زیر بازو قرار می گیرد. با منقاری که احتمالاً به اندازه کافی نوک تیز است که آسیب جدی ایجاد کند. آقای توئیت با حالتی تهدیدآمیز در کنار او می ایستد و چیزی که امیدواریم یک قوطی رنگ ساده است در دست دارد. آنها در مقابل Twitlandia ایستاده اند که در نگاه اول به نظر می رسد حداقل ده ها مقررات ایمنی را زیر پا می گذارد. اما اعتبار و قوانین در جایی معنی پیدا می کند که قانون رعایت شود نه در Twitlandia.

اولین تصویر انیمیشن The Twits

نظر کارگردان درباره انیمیشن

The Twits نوشته، کارگردانی و تهیه کنندگی Zootopia و Wreck-It Ralph نویس فیل جانستون است که فیلمنامه را در کنار مگ فاورو نوشته است. این فیلم توسط کتی شاناهان (قانون میلو مورفی) و تاد دمنگ (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان) کارگردانی می‌کنند. که هر دو به عنوان هنرمندان استوری‌برد و نقش‌های اضافی در بخش‌های هنری سینما و تلویزیون کار کرده‌اند. مگی مالون تهیه کنندگی The Twits را با دیزی وست به عنوان یکی از تهیه کنندگان آن برعهده داشت. Jellyfish Pictures، شرکتی که دارای انیمیشن هایی مانند The Boss Baby و The Bad Guys است، انیمیشن را مدیریت می کند. The Twits به مجموعه رو به رشدی از اقتباس های دال برای نتفلیکس می پیوندد.

فیل جانستون کارگردان هنگام صحبت با نتفلیکس گفت که شخصیت های وحشتناک توییت ها بخشی از چیزی است که او را به این پروژه کشاند. نه تنها این، او همچنین از The Twits به عنوان کتاب مورد علاقه دوران کودکی خود یاد می کند که این اقتباس را به فیلمی عالی برای او تبدیل می کند:

“من همیشه جذب شخصیت‌های سرزنش‌کننده بوده‌ام. نمی‌دانم چرا چنین چیزی من را مجذوب خود می کند. نکته این است که توییت‌ها کتاب مورد علاقه‌ام در دوران کودکی بود. عاشق توئیت ها و ترفندهای وحشتناک آنها هستم. من عاشق این هستم که آنها فاقد خودآگاهی و بهداشت شخصی و هرگونه اخلاقیات انسانی هستند. زیرا به ما یادآوری می کند که می توانیم افرادی مانند توییت ها که احساسات پیش فرض آنها خشم و انتقام است را از جامعه دور کنیم و اجازه ندهیم در دنیای ما برنده شوند.”

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 4 =