بعد از خرس کوکائینی نوبت به فیلم Attack of the Meth Gator رسید

فیلم Attack of the Meth Gator

با حضور خرس کوکائینی در باکس آفیس، شرکت تولیدی کم‌هزینه The Asylum از اکران فیلم Attack of the Meth Gator در آینده خبر داد.

The Asylum در ساخت به اصطلاح «ملک‌باسترها» تخصص دارد. فیلم‌هایی با عناوین خاص را تولید می کند. نسخه‌های قبلی فیلم های این شرکت شامل Transmorphers: Fall of Man در سال 2009، تایتانیک II در سال 2010 و روز مستقل‌ها در سال 2016 است. The Asylum همچنین مسئولیت فرنچایز Sharknado و برنامه تلویزیونی زامبی Z Nation را بر عهده دارد.

Asylum اعلام کرد که فیلم Attack of the Meth Gator از طریق توییتر معرفی شده است. در توییتر پوستر این فیلم نیز منتشر شده و تمام این گزینه ها حاکی از آن است که این فیلم واقعا در حال ساخت است.

فیلم Attack of the Meth Gator

Cocaine Bear پیش از این اکران شده و با کسب 23 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی در آخر هفته، به ازای هر Comscore فراتر از انتظارات بود. این فیلم به کارگردانی الیزابت بنکس بر اساس داستان واقعی عجیب و غریب سال 1985 از یک خرس سیاه 175 پوندی است. که مقدار قابل توجهی کوکائین باقی مانده در جنگلی جورجیا را مصرف کرده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 بازیگران این فیلم را کری راسل، اوشی جکسون جونیور، مارگو مارتیندیل، آلدن ارنریچ، جسی تایلر فرگوسن و ری لیوتا فقید تشکیل می‌دهند. بنکس درباره این فیلم گفت: «وقتی فیلمنامه را خواندم، می‌دانستم که توانایی ساختن چیزی واقعاً منحصر به فرد را دارم. “من احساس همدردی زیادی برای خرس داشتم.”»

منبع EW

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =