جودی فاستر در سریال True Detective در نقش یک کارآگاه آلاسکایی

جودی فاستر در سریال True Detective

شنیده ها حاکی از این است که جودی فاستر در سریال True Detective به ایفای نقش می پردازد. جودی نقش یک  کارآگاه آلاسکایی را بازی می کند.

جودی فاستر در سریال True Detective یک بار دیگر در نقش کارآگاه به ایفای نقش پرداخته است. پیش از این فاستر به خاطر بازی در نقش کلاریس استارلینگ مامور اف‌بی‌آی در فیلم سکوت بره‌ها در سال 1991 برنده جایزه اسکار شده بود.

به همین دلیل عوامل سریال تصمیم گرفتند که جودی را برای فصل چهارم True Detective انتخاب کنند. فصل 3 در سال 2019 به پایان رسیده بود. فصل 4 به نام کشور شب نامگذاری شده است و در آلاسکا می گذرد. فاستر و بوکسور سابق کالی ریس را به عنوان دو کارآگاه اصلی داستان هستند. فیلمبرداری ماه گذشته در ایسلند آغاز شده است.

در حال حاضر حدود از یک ماه از شروع فیلمبرداری فصل چهارم True Detective می گذرد. HBO در یک ویدیو جدید سریال های سال  ۲۰۲۳ را بررسی می کند. در اولین قسمت از این ویدیو جودی فاستر در سریال True Detective مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین نگاهی به همبازی او ریس، که در فصل جدید نقش همکار او را بازی خواهد کرد، شده است. صدای فاستر نیز در یک قسمت از ویدیو شنیده می شود که کارآگاه به او می گوید: “من روی این پرونده کار می کنم. این افراد 48 ساعت پیش ناپدید شدند.”

جودی فاستر در سریال True Detective

هر آنچه در مورد True Detective: Night Country می دانیم

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در فصل چهارم True Detective به سرزمین سرد آلاسکا می رویم که در 150 مایلی شمال دایره قطب شمال قرار دارد. در آنجا، دو کارآگاه لیز دانورز و اوانجلین ناوارو (به ترتیب با بازی فاستر و ریس) در مورد ناپدید شدن ناگهانی هشت مرد که در ایستگاه تحقیقاتی قطب شمال فعالیت می کردند، تحقیق می کنند. فصل جدید در 17 دسامبر با آخرین غروب خورشید قبل از دوره تاریکی آلاسکا آغاز می شود.

به غیر از فاستر و ریس که نقش اصلی فصل 4 True Detective را بر عهده دارند، بازیگران شامل جان هاکس، کریستوفر اکلستون، فیونا شاو، فین بنت، آنا لمبه، آکا نیویانا، ایزابلا استار لابلانک و جوئل دی. مونتگراند هستند. مانند سه فصل اول، True Detective: Night Country احتمالاً از هشت قسمت تشکیل خواهد شد که این فصل توسط فیلمساز تحسین شده مکزیکی عیسی لوپز نویسندگی و کارگردانی خواهد شد. بری جنکینز از Moonlight نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

با توجه به اینکه فیلمبرداری فصل 4 True Detective به تازگی آغاز شده است، مخاطبان احتمالاً باید تا اواخر سال 2023 منتظر بمانند تا سریال منتشر شود. با این حال، اولین نگاه به کارآگاهان ریس و فاستر نشانه امیدوارکننده ای است که فصل عالی دیگری برای این درام پلیسی در راه است.

تریلر سریال آینده HBO و True Detective:

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هشت =