باکس آفیس: بلک پانتر 2 همچنان در صدر؛ اکران آواتار 2 در پایان هفته

بلک پانتر 2

این هفته باکس آفیس شروع خوبی نداشت. در مجموع 37 میلیون دلار فروش ثبت شد. اما این اتفاق چندان ماندگار نیست. زیرا اکران آواتار 2 روز پنجشنبه آغاز می شود. این فیلم به راحتی میزان فروش را دو برابر می کند. تا آخر هفته ممکن است میزان فروش به 200 میلیون دلار برسد. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

این دومین و بدترین آخر هفته سال 2022 بود. میزان فروش در همین تاریخ در سال گذشته 44 میلیون دلار بود. در سال 2019چیزی حدود 118 میلیون دلار بود.

بلک پانتر 2 (دیزنی) برای پنجمین هفته (11 میلیون دلار، 409 میلیون دلار در کل داخلی) با 37 درصد کاهش فروش، رتبه اول را کسب کرد. این امتیاز در این مرحله قابل قبول است. اما بلک پانتر 2 بدون هیچ جایگزین قابل توجهی بدون شک سقوط خواهد کرد.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 فیلم استیون اسپیلبرگ با نام «The Fabelmans»  335 سالن (اکنون 973 سالن) اضافه کرد که میانگین آن در هر سینما حدود یک سوم کاهش یافته است.

بلک پانتر 2

رتبه دوم و سوم

“Violent Night” یونیورسال که افت 35 درصدی را تجربه کرد، برای دومین هفته به عنوان یک فیلم ترسناک ماندگاری بسیار بهتری نسبت به حالت عادی داشت. در حال حاضر 26 میلیون دلار فروش داشته و احتمالاً در تعطیلات آخر هفته فروش بیشتری خواهد داشت.

«Strange World» (دیزنی) رشد خوبی نداشت در رتبه سوم 22 درصد کاهش یافت. “منو” (Searchlight) در رتبه 4 است که فقط 14 درصد کاهش یافته است.

فیلم جدید ” Spoiler Alert” ساخته Focus است که در هفته دوم با 783 سینما تنها 700000 دلار فروش داشت.

فیلم « MET Opera: The Hours» (Fathom) در 894 سینما فروش 792000 دلاری را تجربه کرد. البته بیشتر یک اجرای زنده اپرا بود که به سالن‌های سینما منتقل شد.

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =