Terrifier 3 ترسناک ترین قسمت فرانچایز Terrifier است

Terrifier 3 ترسناک ترین قسمت فرانچایز

دیمین لئون نویسنده/ کارگردان این مجموعه می گوید Terrifier 3 ترسناک ترین قسمت فرانچایز Terrifier است.

این فرانچایز ترسناک اسلشر توسط لئون خلق شد. داستان آن در مورد یک دلقک است. این دلقک چهره‌ای ترسناک با لباس دلقک سیاه و سفید دارد که در شب هالووین به کشتار دسته جمعی می‌پردازد. در حالی که فیلم اول به طور کلی نقدهای متفاوتی را از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. Terrifier 2 در باکس آفیس شکست خورد.

حالا درست در زمان انتشار بلوری و دی‌وی‌دی قسمت اول دیمین لئون در توییتر یک به‌روزرسانی درباره Terrifier 3 ارائه کرد. کارگردان فیلم Terrifier 3 که یکی از بزرگترین اهداف او ساخت فصل بعدی Art the Clown است. گفت Terrifier 3 ترسناک ترین قسمت فرانچایز Terrifier است.

Terrifier 3 ترسناک ترین قسمت فرانچایز

هر آنچه در مورد Terrifier 3 می دانیم

به نظر می رسد Terrifier 3 در سکوتی مانند نسخه قبلی خود پیش می رود. مگر اینکه کارگردان فیلم Terrifier 3 یک کمپین دیگر را برای تامین بودجه برای این قسمت آغاز کند. لئون و دیوید هاوارد تورنتون در مورد شانس خود برای ساخت یک فیلم دیگر بسیار خوش بین هستند.

طبق اخبار سینمایی مووی 21 لئون می‌خواهد Terrifier 3 را به ریشه‌های فیلم کوتاه خود بازگرداند تا چیزی واقعاً ترسناک بسازد. چیزی که در مورد Terrifier 2 اتفاق افتاد تا جایی که طبق گزارش‌ها تماشاگران در حین نمایش فیلم در سالن های سینما غش می‌کردند.

با تنها دو فیلم، فرانچایز Terrifier هنوز راه درازی برای رسیدن به فرانچایز Saw در پیش دارد. ساخت Terrifier 2  تا حدی به دلیل همه‌گیری مداوم کووید-19 طول کشید و شکست نسبتا قابل توجهی در باکس آفیس به دست آورد. اما این موارد باعث نشد که ساخت قسمت سوم این فرانچایز متوقف شود. حتی باعث شد که استودیو برای ساخت سوم این فیلم تلاش بیشتری کند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =