فصل پایانی سریال The Crown در دو قسمت منتشر خواهد شد

فصل پایانی سریال The Crown

نتفلیکس تاریخ نمایش ماه نوامبر را برای سریال The Crown تعیین کرده است. نتفلیکس تاریخ پخش فصل پایانی سریال The Crown و ششم را اعلام کرده است. اما این سریال به یکباره پخش نخواهد شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 استریمر فصل پایانی سریال The Crown را به دو قسمت تقسیم می‌کند. چهار قسمت اول در 16 نوامبر و قسمت دوم که شامل شش قسمت است چهار هفته بعد در 14 دسامبر پخش خواهد شد. نتفلیکس به طور مشابه فصل های اخیر سریال های Stranger Things، You and The Witcher را نیز تقسیم کرده است. The Crown یکی از محبوب‌ترین نمایش‌های نتفلیکس است.

فصل پایانی سریال The Crown

فصل آخر این سریال سال های 1997-2005 را پوشش می دهد. قسمت اول رابطه بین پرنسس دایانا (الیزابت دبیکی) و دودی فاید (خالد ابدالا) و تصادف اتومبیل در پاریس در سال 1997 که منجر به مرگ آنها شد را به تصویر می کشد. قسمت دوم عروسی شاهزاده چارلز و کامیلا پارکر بولز و همچنین بر پسران چارلز، ویلیام و هری تمرکز خواهد داشت.

سوزان مکی تهیه کننده اجرایی در ماه آگوست گفت: فکر می کنم این یکی از بهترین کارهای ماست. ایملدا به عنوان یک ملکه خارق العاده است. و من نمی‌خواهم پایان کار را خراب کنم. اما واقعا زیباست و به نظر من بسیار عمیق است و به نظر می‌رسد نقطه اوج یک سفر طولانی است.

The Crown در طول پنج فصل قبلی خود 21 جایزه امی دریافت کرده است. از جمله جایزه بهترین سریال درام برای فصل چهارم.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =