ساخت فصل دوم The Last Of Us به دلیل اعتصاب نویسندگان به تعویق افتاد

ساخت فصل دوم The Last Of Us

منابع نزدیک به تولید The Last Of Us تایید کرده‌اند که ساخت فصل دوم The Last Of Us متوقف شده است.

گفته می شود به بازیگرانی که برای فصل دوم تست می دادند اعلام شده که مستقیماً متن هایی از بازی پلی استیشن The Last Of Us Part II را بخوانند. اگرچه اعتصاب‌ها ادامه دارند. و پایانی در آن دیده نمی‌شود. اما گروه تولید امیدوار است اوایل سال آینده فیلمبرداری را در ونکوور آغاز کند به همین می خواهد بازیگران آماده باشند.

کریگ مازن که یکی از نویسندگان، کارگردانان و مجریان برنامه اقتباسی HBO بود. در اعتصابات مداوم دیده شده است و در حال حاضر به دلیل اعتصاب در هیچ نویسندگی، تهیه کنندگی یا بازیگری برای ساخت فصل دوم The Last Of Us فعالیت ندارد.

Neil Druckmann از Naughty Dog که این مجموعه بازی‌ها را ایجاد کرد و در سریال HBO نیز در ساخت، نویسندگی و کارگردانی مشارکت داشت. در حال حاضر در فصل دوم کار نمی‌کند.

ساخت فصل دوم The Last Of Us

اعتصاب نویسندگان

اقتباس HBO از The Last Of Us در اوایل سال جاری نمایش داده شد و نقدهای مثبتی دریافت کرد. یکی از منتقدان نوشت: «زمانی که The Last Of Us معرفی شد. عده ای از کاربران اینترنت بسیار مضطرب بودند. برخی از آنها می‌گفتند رمزی به اندازه کافی شبیه الی نیست. گیمرها قبلاً توسط اقتباس های ضعیف ناامید شده بودند. اما در نهایت دیدند که همه چیز به بهترین شکل پیش رفت.»

اعتصاب نویسندگان باعث لغو برنامه های متعددی از جمله شنبه شب زنده و برنامه های Late Night Show که توسط جیمی کیمل و استفان کلبر ارائه شد و در حال حاضر قسمت های گذشته پخش می شوند. جیمی فلن و ست مایرز از آن زمان برای پرداخت حقوق کارکنان خود برای هفته سوم اعتصاب وارد عمل شدند.

برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی که از زمان شروع اعتصاب تحت تاثیر قرار گرفته اند عبارتند از Stranger Things، Blade، Daredevil: Born Again، Yellowjackets، Abbott Elementary و بسیاری دیگر.

منبع NME

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 11 =