هفت بازیگر جدید به فصل دوم سریال The Lord of the Rings پیوستند

The Lord of the Rings

هفت بازیگر جدید به پروژه The Lord of the Rings اضافه شدند. بنابر اخبار فیلم و سریال مووی 21 در میان موارد اضافه شده یک تغییر هم وجود دارد، نقش مورد علاقه طرفداران رهبر اورک ها آدار، تغییر کرده است. جوزف ماول کهنه سرباز بازی تاج و تخت، در این قسمت جای خود را به سم هزلدین (پیکی بلایندرز) داده است.

The Lord of the Rings

ماول در توییتر خود نوشت: «من عاشق زمان کاوش در سرزمین میانه و اساطیر تالکین بودم. بسیار افتخار میکنم که این شخصیت مورد پسند مخاطبان قرار گرفت. اگرچه به عنوان یک بازیگر آرزوی من بود که به بازی در The Lord of the Rings ادامه دهم. اما شرح شغل من کشف شخصیت ها و جهان های جدید [sic] است. با آرزوی بهترین ها برای بازیگران و خدمه این سریال، از دور شما را تشویق خواهم کرد.”

علاوه بر این، گابریل آکووودیک ، یاسن آتور، بن دانیلز، آملیا کنورثی، نیا تاول و نیکلاس وودسون به این نمایش پیوسته‌اند.

The Lord of the Rings

مصاحبه رئیس استودیو آمازون

«ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» از زمان نمایش خود مخاطبان را گرد هم می‌آورد تا جادو و شگفتی‌های J.R.R را تجربه کنند. ورنون سندرز، رئیس تلویزیون جهانی در استودیو آمازون گفت: سرزمین میانه باشکوه تالکین. «تا به امروز فصل یک برترین سریال برای Prime Video در هر منطقه است و بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان آن را مشاهده کرده اند. یک موفقیت واقعی جهانی برای شبکه است. ما از این بازیگران فوق‌العاده برای حضور و «همراهی» خود استقبال می‌کنیم و مشتاقانه منتظر روایت داستان‌های باورنکردنی‌تر از عصر دوم در فصل دوم هستیم.»

The Rings of Power داستان J.R.R. دوران دوم تالکین در تاریخ سرزمین میانه و هزاران سال قبل از وقایع کتاب های هابیت و ارباب حلقه ها می گذرد.

اولین فصل در سپتامبر پخش شد و هر هشت قسمت در Prime Video در دسترس هستند. هنوز تاریخی برای فصل دوم اعلام نشده است. اما به احتمال زیاد در سال 2024 همراه با چند سریال فانتزی دیگر باز خواهد گشت.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هجده =