اولین تصویر سریال Rick and Michonne اسپین آف The Walking Dead

اولین تصویر سریال Rick and Michonne

اولین تصویر سریال Rick and Michonne منتشر شد. با اعلام اینکه فیلمبرداری اسپین آف Walking Dead با بازی اندرو لینکلن و دانای گوریرا در هفته 13 فوریه در نیوجرسی آغاز شده است. AMC نیز چند عکس از پشت صحنه منتشر کرد که یکی از آنها توجه همگان را به خود جلب کرده است.

در این درام شش قسمتی با بازی لینکلن بازیگر اصلی واکینگ دد و بانوی پیشتاز گوریرا را می‌بینید که در نقش ریک و میشون بازی می‌کنند. این سریال قرار است در اوایل سال 2024 نمایش داده شود. در ابتدا قرار بود این داستان یک فرانچایز سه قسمتی باشد. اما در نهایت تبدیل به یک سریال 6 قسمتی شد.

«سریال یک داستان عاشقانه حماسی از دو شخصیت را ارائه می دهد که وارد یک دنیای تغییر یافته می شوند. اما از یکدیگر دور هستند و فاصله دارند. آیا آنها می توانند همدیگر را پیدا کنند؟ خصوصا در زمانی که جنگ دنیا را فراگرفته است؟» جزئیات زیادی از داستان سریال منتشر نشده تنها یک خلاصه کوتاه از داستان سریال عنوان شده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 علاوه بر پایان حماسه ریک و میشون، باید منتظر فصل هشتم سریال Dead-heads باشیم. همچنین آخرین فصل سریال Fear the Walking Dead یکشنبه 14 می منتشر می شود. The Walking Dead: Dead City با لورن کوهان و جفری دین مورگان در نقش مگی و نگان (که برای اولین بار در بهار امسال اکران می‌شود) و فیلم The Walking Dead: Daryl Dixon اثر نورمن ریدوس که در پایان سال 2023 منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید اولین تصویر سریال Rick and Michonne را مشاهده نمایید:

اولین تصویر سریال Rick and Michonne اولین تصویر سریال Rick and Michonne

منبع Tvline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سیزده =