فصل 5 سریال The Witcher فصل پایانی خواهد بود؟

فصل 5 سریال The Witcher

فصل 5 سریال The Witcher با خروج هنری کویل از آن به سمت پایان خود می رود. با این حال هیچ تایید رسمی در این مورد وجود ندارد. اکتبر گذشته اعلام شد که کویل سریال فانتزی را ترک کرده است و لیام همسورث برای ایفای نقش گرالت از ریویا برای فصل چهارم انتخاب شده است.

در فصل سوم شاهد آخرین حضور هنری کویل در نقش گرالت بودیم. Geralt of Rivia با بازی لیام همسورث از فصل چهارم شروع می شود.

در حالی که هیچ اطلاعات رسمی در مورد تاریخ پخش فصل 5 سریال The Witcher منتشر نشده است. گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد فصل پنجم ممکن است به عنوان فصل پایانی سریال عمل کند.

فصل 5 سریال The Witcher

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 پس از قطعنامه اخیر اعتصاب بین WGA و استودیوها کار بر روی فصل 4 “The Witcher” قرار است به زودی با تمرکز بر نهایی کردن و اصلاح فیلمنامه ها از سر گرفته شود. پس از اتمام آن مرحله، آماده سازی برای نوشتن فصل 5 سریال The Witcher آغاز خواهد شد.

در ابتدا قرار بود فصل 4 و فصل 5 به صورت متوالی فیلمبرداری شود و این طرح با وجود اعتصابات بدون تغییر باقی مانده است. با این حال اعتصاب باعث تغییر در برنامه شده است. قبل از اعتصاب، فیلمبرداری فصل 4 قرار بود در سپتامبر 2023 شروع شود. اما اکنون هدف تولید این است که در نیمه اول سال 2024 دوربین ها کار خود را شروع کند. هدف همچنان فیلمبرداری فصل 4، یک وقفه کوتاه و سپس ادامه کار برای فصل 5 است.

انتظار می‌رود «ویچر» برای دو فصل پایانی خود از سه کتاب آندری ساپکوفسکی الهام بگیرد: « Baptism of Fire»، « Tower of the Swallow» و « Lady of the Lake».

منبع Economictimes

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 1 =