تریلر سریال Twisted Metal با بازی آنتونی مکی

تریلر سریال Twisted Metal

تریلر سریال Twisted Metal منتشر شد. Twisted Metal یک مجموعه تلویزیونی کمدی اکشن پسا آخرالزمانی آمریکایی است که توسط مایکل جاناتان اسمیت ساخته شده است. این مجموعه بر اساس فرانچایز بازی ویدیویی مبارزه‌ای خودرویی به همین نام منتشر شده توسط سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، بازیگرانی چون آنتونی مکی، استفانی بئاتریز، توماس هدن چرچ، ویل آرنت، ریچارد کابرال و ساموآ جو در آن بازی می‌کنند. سریال نیم ساعته در مورد راننده ای است که در حالی که توسط غارتگران تعقیب می شود، کار می کند تا بسته ای را در یک زمین بایر پساآخرالزمانی تحویل دهد.

توسعه توسط Sony Pictures Television و PlayStation Productions در می 2019 با سفارش یک فصل کامل توسط Peacock در فوریه 2022 آغاز شد. این سریال که از ماه می تا آگوست 2022 در نیواورلئان فیلمبرداری شده است. قرار است در 27 ژوئیه 2023 در Peacock پخش شود که شامل 10 قسمت است.

.

داستان سریال

در یک سرزمین بایر پسا آخرالزمانی به جان دو شیرفروشی پرحرف مبتلا به فراموشی ماموریت داده می‌شود تا دنیای متروک را بپیماید تا بسته‌ای مرموز را تحویل دهد تا زنده بماند. در کنار کمک های کویت یک دزد عجول خودرو دو با فرصتی برای تغییر زندگی روبرو می شود. اما باید با غارتگران بی رحم در وسایل نقلیه مرگبار و مخرب مقابله کند تا شانسی برای آینده ای بهتر بدست آورد.

تریلر سریال Twisted Metal:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =