با انتشار یک کلیپ جشن صدمین سالگرد استودیو برادران وارنر آغاز شد

صدمین سالگرد استودیو برادران وارنر

کمپانی برادران وارنر با انتشار یک کلیپ شروع “جشن هر داستان” را اعلام کرده است. که کمپینی برای بزرگداشت صدمین سالگرد استودیو برادران وارنر است.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 دیوید زاسلاو مدیرعامل برادران وارنر در بیانیه‌ای گفت: “نام برادران وارنر مترادف با سرگرمی است و ما مفتخریم که صدمین سالگرد استودیو برادران وارنر را جشن می گیریم. این استودیو را چهار برادر در سال 1923 تأسیس کردند”.

«در طول 100 سال گذشته برادران وارنر برخی از شناخته‌شده‌ترین و محبوب‌ترین فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و شخصیت‌هایی را خلق کرده است که تا به حال ساخته شده‌اند و مکانی برای داستان‌گویی تأثیرگذار بوده است که هم فرهنگ ما را تعریف می‌کند و هم بازتاب می‌دهد. ما در مورد آینده درخشان شرکت هیجان‌زده هستیم و در حالی که قرن دوم آن را آغاز می‌کنیم. همچنان به روایت داستان‌های بزرگی ادامه می‌دهیم که مخاطبان را در سراسر جهان سرگرم و آگاه می‌کند.»

برادران وارنر اولین بار توسط آلبرت، سم، هری و جک وارنر تأسیس شد و در 4 آوریل 1923 ثبت شد.

برادران وارنر قصد دارد «جشن هر داستان» را در طول سال 2023 ادامه دهد و برنامه ‌ریزی ویژه ای برای این کار دارد. یک مستند سه قسمتی در مورد تاریخ برادران وارنر که توسط WB Unscripted Television تهیه شده است. برای اولین بار در HBO Max پخش خواهد شد. فیلم‌های کلاسیک Turner ساخت این استودیو پخش خواهند شد. کمپانی Warner Bros. Home Entertainment مجموعه‌ای از بسته‌های فیلم و برنامه های تلویزیونی را در رسانه‌های دیجیتال و خانگی منتشر خواهد کرد.

رویدادهای زنده مربوط به صدمین سالگرد شامل مجموعه کنسرت های Candlelight است که در شهرهای مختلف اجرا می شود. جشنواره فیلم کلاسیک TCM در ماه آوریل در لس آنجلس، نمایش های تئاتر محدود عناوین WB و سایر سرگرمی های دیگر که به نوبت منتشر خواهند شد.

کلیپ شروع جشن:

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =