رکورد شکنی ونزدی؛ “هری و مگان” پرطرفدارترین مستند نتفلیکس

«ونزدی» پس از سه هفته انتشار در نتفلیکس همچنان بینندگان زیادی را به سمت خود جذب می کند. این سریال با رد شدن از رکورد سریال “هیولا: داستان جفری دامر” در صدر جدول نتفلیکس قرار گرفته است.

«خانواده آدامز» به کارگردانی تیم برتون با بازی جنا اورتگا رسماً به سومین عنوانی تبدیل شده که در عرض یک ماه در نتفلیکس بیش از یک میلیارد ساعت بازدید به دست آورده است. پیش از رکورد شکنی ونزدی، سریال « Squid Game» و « Stranger Things» تا به امروز به این رکورد دست یافتند.

رکورد شکنی ونزدی

رکورد شکنی ونزدی

در واقع باید بگیم که رکورد شکنی ونزدی به این معنی است که اثر تیم برتون از سریال «دامر» رایان مورفی عبور کرده و آن را به رتبه 2 محبوب‌ترین سریال انگلیسی زبان نتفلیکس تبدیل شده است. این شرکت فهرست محبوب ترین آثار خود را بر اساس میزان بازدید هر عنوان در 28 روز اول انتشار اندازه گیری می کند. “دامر” در این مدت به بازدید 856.2 میلیون ساعت رسید. در حالی که “ونزدی” هنوز یک هفته دیگر برای ثبت رکوردهای بالاتر زمان دارد.

با این حال این سریال اکنون 352.1 میلیون ساعت از فصل 4 ” Stranger Things ” در 28 روز اول خود عقب است و با توجه به اینکه “ونزدی” 269.7 میلیون ساعت در مدت زمان 5 تا 11 دسامبر دیده شده است، به احتمال زیاد به نظر می رسد که «Stranger Things» عنوان شماره 1 خود را در بین برنامه های تلویزیونی انگلیسی زبان حفظ خواهد کرد.

اما در نظر گرفتن این نکته نیز مهم است که « Stranger Things» زمان پخش بیشتری داشت. زیرا فصل 4 آن تقریباً در طول 13 ساعت اجرا میشد. در حالی که «ونزدی» به مدت 6.8 ساعت اجرا داشت. این موضوع به سریال Stranger Things مزیت قابل توجهی در مقایسه ساعات تماشا می دهد. جالب اینجاست که نتفلیکس تخمین می‌زند که 150 میلیون خانوار «ونزدی» را تماشا کرده‌اند. این در حال حاضر فراتر از « Stranger Things» در 28 روز اول آن است که با تقسیم 1.352 میلیارد ساعت تماشای آن بر زمان پخش 13 ساعته، به 104 میلیون تخمین زده می شود.

رکورد شکنی ونزدی

مستند هری و مگان

«هری و مگان» در رتبه‌بندی هفتگی نتفلیکس با ۸۱.۶ میلیون ساعت تماشا در چهار روز اول انتشار، جایگاه دوم جدول نتفلیکس را به خود اختصاص دادند که آن را به بزرگ‌ترین مستند این استریمر تبدیل کرد. تخمین زده می‌شود که 28 میلیون خانوار سه قسمت اول این مستند را دیده اند. سه قسمت دیگر این مستند در پایان هفته منتشر خواهد شد. می توان حدس زد که این سریال برای هفته های آینده نزدیک به صدر جدول باقی بماند.

اولین قسمت از فصل دوم و آخر سریال “Firefly Lane” که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده بود. در 5 دسامبر 50.35 میلیون ساعت تماشا داشت و در رتبه سوم در برنامه های تلویزیونی انگلیسی زبان نتفلیکس قرار گرفت. همچنین فصل 1 این سریال با 20.94 میلیون ساعت بازدید در رتبه پنجم قرار گرفت. فصل یک به دلیل تماشای دوباره بینندگان وارد 10 عنوان برتر شد. سریال پرطرفدار «1899» 27.53 میلیون ساعت بازدید را به دست آورد. در حالی که سریال«تاج» فصل 5 با 18.9 میلیون ساعت تماشا جایگاه خود را حفظ کرد.

در همین حال «Too Hot to Handle» به لیست بازگشت و فصل 4 این سریال 20.43 میلیون ساعت بازدید در هفته را به خود اختصاص داد.

10 لیست برتر Netflix برای هفته 5 تا 11 دسامبر را در ادامه مشاهده کنید. که با سریال های انگلیسی زبان شروع می شود و سپس برنامه های تلویزیونی غیر انگلیسی زبان، فیلم های انگلیسی زبان و سپس فیلم های غیرانگلیسی زبان دنبال می شود.

رکورد شکنی ونزدی

رکورد شکنی ونزدی

رکورد شکنی ونزدی

رکورد شکنی ونزدی

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =