سکانس حذف شده دکتر استرنج 2 سرنوشت جان کرازینسکی را در چهار شگفت انگیز تغییر داد؟

سکانس حذف شده ی پایانی Doctor Strange 2 حدس و گمان های بسیاری را در مورد جدید ترین فیلم مارول، چهار شگفت انگیز به وجود آورده است.

سکانس حذف شده پس از پایان دکتر استرنج 2 که بازی جان کرازینسکی در نقش رید ریچاردز را بازی میکند تقریبا تائید میکند که استدیوی مارول نمیخواهد ستاره ی سریال The Office نقش اصلی فیلم چهار شگفت انگیز را بازی کند.

یکی از دلیل های اصلی ذکر شده برای برآورده نشدن انتظارها از دکتر استرنج 2 سکانس پاک شده ی آن است. گفته شده حدود 30 دقیقه از پایان فیلم پاک شده است.

حالا خبر جدیدی منتشر شده که میگوید علاوه بر آن سکانس، یک صحنه ی پایانی بعد از تیتراژ نیز پاک شده است.

شنیده ها حاکی از آن است که این صحنه مربوط به رید ریچادز یا همان آقای شگفت انگیز بوده است و به دلایل نا معلومی پاک شده است.

با اینکه فیلم با بازی بازیگر سریال The Office، جان کرازینسکی در نقش رید ریچاردز بوده است، زمان زیادی طول نکشید تا اسکارلت ویچ (واندا) باهوش ترین مرد دنیا را تکه و پاره کند.

بازی جان کرازینسکی به عنوان آقای شگفت انگیز برای مدت طولانی خواسته ی طرفداران بوده است. طبیعتا طرفداران وقتی کرازینسکی را به عنوان رید ریچادرز، آقای شگفت انگیز زمین-838 و عضوی از ایلومیناتی دیدند به شدت به وجد امدند.

البته که شادی هواداران کوتاه مدت بود چون اسکارلت ویج (واندا) وارد ساختمان آنها شد و آقای شگفت انگیز را قبل از اینکه حتی بتواند دست به سمت موهای واندا ببرد به خاک بدل کرد.

جان کرازینسکی

بعد از بیانیه ها و آپدیت های فراوان از سمت کوین فایگی، کمپانی واضحا اعلام کرد آنچه در دکتر استرنج 2 برای Fantastic 4 اتفاق افتاد کاملا به خواست طرفدارها بوده و خیلی بعید است که چهار شگفت انگیز در آینده برگردند.

حالا بعد از خبر های سکانس پایان تیتراژ، تقریبا تائید شده است که استدیوی مارول میخواهد یک رید ریچاردز جدید برای خط زمانی زمین-616 بیاورد.

علارغم اینکه نویسنده، میشل والدرون فقط اشاره کرده است که فقط دست رید ریچادز وارد قاب میشود بدون اینکه اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارد، میشود حدس زد که باید همان رید ریچاردز دنیای مارول خودمان باشد.

در دنیای مارول قرار است رید ریچاردز به عنوان عضوی از Fantastic 4 معرفی شود. در این صورت چه کسی میتواند یک جایگزین بالقوه برای رید ریچاردز در دنیای مارول باشد؟

توییت

بسیاری از شایعات در اینترنت میگویند بازیگر فیلم YOU، پن بدگلی محتمل ترین رید ریچاردز حال حاضر در دنیای مارول است.

در حالیکه بعضی دیگر از فن ها هنوز بر این باورند که کرازینسکی شبیه ترین بازیگر به باهوش ترین مرد دنیا در کتاب های کمیک بود ولی با وقایعی که در Doctor Strange 2 افتاد بسیاری را در مورد بازیگر جدید این نقش به شک انداخت.

از طرفی دیگر، پن بدگلی حمایت زیادی از طرفداران برای بازی به عنوان آقای شگفت انگیز در دنیای مارول کسب کرده است. به گفته ی بسیاری، مهارت های بی نظیر او در بازیگری را میتوان در نقشی که در فیلم YOU بازی کرد دید.

هنوز هیچ آپدیت رسمی ای در این خصوص از طرف کمپانی منتشر نشده است. این تصمیم نهایتا مربوط به کمپانی است که چه کسی را برای بازی در نقش آقای شگفت انگیز در MCU انتخاب کند اما خیلی بعید است که با جان کرازینسکی برای بازی در این نقش به عنوان رهبر چهار شگفت انگیز ادامه دهد.

پن بدگلی

Fantastic 4 قرار است در تاریخ 8 نوامبر 2024 به روی پرده سینماها بیاید.

منبع: fandomwire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − شش =