بخش دوم فصل پنجم سریال یلواستون در نوامبر 2024 منتشر خواهد شد

بخش دوم فصل پنجم سریال یلواستون

بخش دوم فصل پنجم سریال یلواستون در نوامبر(آبان ماه) 2024 منتشر خواهد شد. علاوه بر این، پارامونت دو سری جدید اسپین آف  “1944” و یک مجموعه معاصر با نام “2024” را ثبت سفارش کرده است. برنامه های جدید توسط استودیو سرگرمی MTV و 101 Studios تولید می شوند.

در ماه مه اعلام شد که سریال تیلور شریدان شبکه پارامونت «Yellowstone» با فصل پنجم به پایان می رسد. پارامونت پیش از این اعلام کرده بود که فصل پنجم به دو قسمت تقسیم خواهد شد. هشت قسمت اول از نوامبر 2022 تا ژانویه 2023 پخش شد. این سریال از آن زمان به دلیل اعتصاب نویسندگان و سپس اعتصاب SAG-AFTRA قادر به بازگشت به مسیر تولید نبود. اعتصاب نویسندگان در شهریور ماه حل شد. در حالی که اعتصاب بازیگران نیز به تازگی به اتمام رسید. و کار تولید به زودی آغاز خواهد شد. بخش دوم فصل پنجم سریال نیز در نوامبر 2024 منتشر خواهد شد.

بخش دوم فصل پنجم سریال یلواستون

فصل پنجم یلواستون

کریس مک کارتی گفت: «در طی پنج سال ما «یلواستون» را از یک برنامه تلویزیونی کابلی موفق ایالات متحده با پنج میلیون بیننده به یک فرنچایز پرطرفدار جهانی با بیش از 100 میلیون طرفدار در سراسر جهان و چندین اسپین آف تبدیل کردیم. و تازه در حال شروع هستیم. رئیس و مدیر عامل Showtime & MTV Entertainment Studios در ادامه گفت:” پس از موفقیت‌های «1883» و «1923»، برنامه‌ریزی‌شده‌های جدید ما، «1944» و «2024» مخاطبان را به سفری هیجان‌انگیز، جدید و غیرمنتظره با داستان‌سرایی پیچیده و متقاعدکننده‌ای که به یکی از ویژگی‌های بارز تبدیل شده است، می‌برد. این فرنچایز و به لطف مغز متفکر خلاق تیلور شریدان، به تبدیل آن به یک پدیده فرهنگی در سراسر جهان کمک کرده است.

در ماه دسامبر گزارش شد که کوین کاستنر ستاره سریال “Yellowstone” در فصل 5 از سریال خارج می شود. بنا بر گزارش ها به دلیل این کار تمایل او به تمرکز بر فیلم حماسی وسترن دو قسمتی “Horizon” است که به طور جدی در دسترس بودن او برای فیلمبرداری “Yellowstone” تاثیر می گذارد.  قسمت اول این فیلم قرار است در ژوئن 2024 اکران شود و قسمت دوم آن در ماه آگوست اکران شود.

“Yellowstone” داستان خانواده داتون و مزرعه گاوداری گسترده آنها را در مونتانا دنبال می کند.که ثابت کرده یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی است. اولین نمایش نیمه اول فصل 5، 17 میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

بخش دوم فصل پنجم سریال یلواستون

اسپین آف ها

«1944» آخرین مورد از یک رشته پیش درآمد «Yellowstone» است که شریدان تحت قرارداد کلی گسترده خود برای پارامونت ساخته است. او قبلاً هر دو «1883» و «1923» را در پارامونت+ راه‌اندازی کرده بود و هر مجموعه به بررسی زندگی داتون‌ها در سال اول می‌پرداخت.

هیچ جزئیاتی برای «2024» در دسترس نیست. به جز اینکه انتظار می‌رود پخش آن پس از پایان «یلواستون» آغاز شود. به گفته یکی از افراد مطلع از این سری، این مجموعه دارای اعضای جدید بازیگران و مکان هایی با شخصیت های متقاطع نیز خواهد بود. با اعلام این که سریال پرچمدار با فصل 5 به پایان می رسد. و بخش دوم فصل پنجم سریال یلواستون نیز در سال آینده منتشر خواهد شد.  پارامونت قبلاً سریال معاصر جدیدی را که در دنیای “Yellowstone” اتفاق می افتد. معرفی کرده بود که در ابتدا قرار بود در دسامبر سال جاری پخش شود. همچنین قبلاً گزارش شده بود که متیو مک کانهی در حال مذاکره برای بازی در این سریال است.

شریدان همچنین نمایش‌های « Mayor of Kingstown»، « Tulsa King»، « Special Ops: Lioness»، « Land Man» و « Lawmen: Bass Reeves» را در Paramount+ دارد. همچنین چندین نمایش دیگر در دست ساخت دارد که نشان می دهد شریدارن سال بسیار پرکاری را پست سر گذاشته و سال 2024 نیز سال خوبی برای او خواهد بود.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =