تریلر فصل چهار سریال You بخش اول

تریلر فصل چهار سریال You

تریلر فصل چهار سریال You بخش اول منتشر شد. تو (You) یک مجموعهٔ تلویزیونی آمریکایی در ژانر دلهره‌آور روان‌شناختی است که توسط گرگ برلانتی و سرا گمبل ساخته شده‌است. تهیه‌کنندگی این مجموعه نیز بر عهدهٔ استودیوهای تلویزیون برادران وارنر است. فصل نخست این مجموعه اقتباسی است از کتاب تو اثر کارولین کپ‌نس، فصل دوم نیز با الهام از ادامه رمان کپ‌نس تحت عنوان اجساد پنهان ساخته شده‌است. فصل نخست سریال در سال ۲۰۱۸ از شبکهٔ لایف‌تایم پخش گردید و فصل دوم آن نیز در سال ۲۰۱۹ از طریق نتفلیکس منتشر شد. در ژانویه ۲۰۲۰ سریال توسط نتفلیکس برای فصل سوم تمدید شد که از اکتبر ۲۰۲۱ به تعداد ۱۰ قسمت منتشر گردید.

 

داستان سریال

فصل اول سریال دربارهٔ مدیر باهوش یک کتاب فروشی به نام جو گلدبرگ است. جو به یک زن نویسنده علاقه‌مند می‌شود و از تمام امکانات شبکه‌های اجتماعی و اینترنت برای رسیدن به او استفاده می‌کند. حتی به قیمت از بین بردن افرادی که مانع راه او شوند.

در فصل دوم جو گلدبرگ از نیویورک به لس‌آنجلس می‌رود تا از گذشته‌اش بگریزد و با هویتی جدید شروع به کار کند. جو در لس‌آنجلس با لاو کوئین آشنا می‌شود که یک آشپز مشتاق و علاقه‌مند است که در لس آنجلس به‌عنوان یک مدیر تولید در یک فروشگاه مواد غذایی کار می‌کند. او علاقه‌ای به شبکه‌های اجتماعی و زندگی آنلاین ندارد و در واقع یک غم و اندوه عمیق را با خود حمل می‌کند. زمانی که او با جو ملاقات می‌کند، احساس مشترک و عمیقی از فقدان را دریافت می‌کند، اما از گذشته تاریک و پر از دردسر جو خبر ندارد.

در فصل سوم، جو و لاو ازدواج کرده و پسر تازه متولد شده خود، هنری را در حومه شهر کالیفرنیا بزرگ می‌کنند. از آنجایی که رابطه آن‌ها فاز جدیدی می‌شود، جو به تکرار چرخه وسواس گونه‌اش با علاقه فزاینده خود به ناتالی، همسایه خود ادامه می‌دهد. این بار، لاو شرایط را جوری رقم میزند تا اطمینان حاصل کند که رویای او برای داشتن یک خانواده عالی به این راحتی ها توسط اقدامات وسواس گونه جو از بین نخواهد رفت.

این فصل از سریال در دو بخش پخش خواهد شد. بخش اول در تاریخ ۹ فوریه سال ۲۰۲۳ بر روی پلتفرم نتفلیکس قرار خواهد گرفت و بخش دوم در تاریخ ۹ مارس منتشر خواهد شد.

تریلر فصل چهار سریال You:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =