تریلر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider

Spider-Man: Across the Spider

مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (بخش اول) (انگلیسی: Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)) یک فیلم آمریکایی و پویانمایی در ژانر ابرقهرمانی با حضور شخصیت مایلز مورالز / مرد عنکبوتی از مارول کامیکس است که در آینده منتشر خواهد شد. این فیلم توسط کلمبیا پیکچرز و سونی پیکچرز انیمیشن با مشارکت مارول انترتینمنت تهیه شده‌است و از طریق گروه سینمایی سونی پیکچرز منتشر خواهد شد. این اولین قسمت از دنباله دو قسمتی مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (۲۰۱۸) است. و در مولتی‌ورس مشترک از جهان‌های متناوب به نام «دنیای عنکبوتی» روایت می‌شود. کارگردانی این فیلم بر عهده جواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی تامپسون بر پایهٔ فیلم‌نامه نوشتهٔ فیل لرد، کریستوفر میلر و دیوید کالاهام است. شامیک مور صداپیشگی مورالس را بر عهده دارد و در کنارش اسکار آیزاک و هیلی استاینفلد از صداپیشگان اصلی فیلم هستند.

 

سونی توسعهٔ فیلم در میان دنیای عنکبوتی را قبل از انتشار به درون دنیای عنکبوتی در سال ۲۰۱۸ با گروه نویسندگی و کارگردانی وابسته آغاز کرد. فیلم قرار بود روی رابطه مورالس و گوئن استیسی زن عنکبوتی از هیلی استاینفلد تمرکز داشته باشد. این فیلم به‌طور رسمی در نوامبر ۲۰۱۹ معرفی شد. کار انیمیشن در ژوئن ۲۰۲۰ آغاز شد و عنوان آن در دسامبر ۲۰۲۱ اعلام شد.

 

مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (بخش اول) قرار است در ۲ ژوئن ۲۰۲۳ در ایالات متحده اکران شود. این فیلم قبلاً از تاریخ اولیهٔ آوریل ۲۰۲۲ به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ به تعویق افتاده بود.

تریلر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + شانزده =