تریلر سریال 2023 The Last of Us با بازی پدرو پاسکال

2023 The Last of Us

آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که در سال ۲۰۲۳ توسط اچ‌بی‌او پخش خواهد شد. این مجموعه تلویزیونی بر پایهٔ سری بازی‌های آخرین بازمانده از ما ساختهٔ ناتی داگ ساخته شده‌است. این مجموعه بر پایهٔ یک ادبیات داستانی رستاخیزی و پسارستاخیزی می‌باشد و در ژوئیه ۲۰۲۱ در آلبرتا شروع به فیلم‌برداری شد و انتظار می‌رود تا ژوئن ۲۰۲۲ این تصویر برداری ادامه پیدا کند. نیل دراکمن نویسنده و کارگردان خود بازی نیز در این مجموعه به عنوان نویسنده حضور دارد. هفته گذشته اولین پوستر رسمی سریال 2023 The Last of Us منتشر شد.

این سریال که گفته می‌شود بزرگ‌ترین تولید تلویزیونی در تاریخ کانادا است، از ژوئیه ۲۰۲۱ تا ژوئن ۲۰۲۲ در آلبرتا فیلمبرداری شد. این اولین سریال اچ‌بی‌او است که بر اساس یک بازی ویدیویی ساخته شده‌است و محصول مشترک تلویزیون سونی پیکچرز، پلی استیشن ناتی داگ، مایتی مینت، ورد گیمز می‌باشد. فصل اول شامل ده قسمت خواهد بود که توسط کریگ مازن و نیل دراکمن نوشته شده‌است. آهنگساز اصلی بازی گوستاوو سانتائولالا مسئولیت موسیقی متن را بر عهده دارد فصل اول این سریال در سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد.

داستان سریال

این سریال به دنبال جوئل (پدرو پاسکال)، قاچاقچی است که وظیفه دارد الی نوجوان (بلا رمزی) را در سراسر ایالات متحده پسا آخرالزمانی اسکورت کند. گابریل لونا در نقش تامی برادر کوچکتر جوئل، مرل دندریج در نقش رهبر مقاومت مارلین و آنا تورو در نقش تس شریک قاچاقچی جوئل حضور خواهند داشت.

این سریال قرار است در 15 ژانویه 2023 پخش شود.

تریلر سریال 2023 The Last of Us:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 14 =